خانه اخبار ایران اخبار ورزش سرپرست هیات فوتبال کهگیلویه بویراحمد خبر داد: داور و کمک داور استان در هفته ی پنجم لیگ برتر فوتبال کشور قضاوت می کنند

سرپرست هیات فوتبال کهگیلویه بویراحمد خبر داد: داور و کمک داور استان در هفته ی پنجم لیگ برتر فوتبال کشور قضاوت می کنند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،افشاریان سرپرست هیات فوتبال استان از قضاوت داور و کمک داور فوتبال استان در هفته ی پنجم لیگ برتر فوتبال کشور خبر داد.

داوران فوتبال کهگیلویه وبویراحمد در هفته ی پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور قضاوت می کنند.

خدادداد افشاریان با بیان این خبر در گفتگو باپایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :روح الله شریفی بعنوان داور و محمد راهی بعنوان کمک داور ،در لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور قضاوت می کنند.

افشاریان افزود :روح الله شریفی بعنوان داور تیم های استقلال خوزستان و سپید رود رشت و محمد راهی بعنوان کمک داوردوم تیم های فولاد مبارکه اصفهان و تراکتور سازی تبریز در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور قضاوت می کنند.

سرپرست هیات فوتبال استان ادامه داد:دیدار دو تیم استقلال خوزستان و  سپید رود رشت روز جمعه دوم شهریورماه و از ساعت 20و 15دقیقه در استادیوم غدیر اهواز برگزار می شود  و تورج عیوض محمدی از زنجان و حمید سبحانی از اصفهان بعنوان دو  کمک داور شریفی را کمک می کنند.

وی بیان داشت :محمد راهی کمک داور  گچسارانی لیگ برتر کشور بعنوان کمک داور دوم ، روز جمعه بازی حساس تیم های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و تراکتور سازی تبریز را قضاوت می کند .

این مقام مسئول تصریح کرد :این بازی روز جمعه دوم شهریورماه و از ساعت 20 در استادیوم نقش جهان اصفهان و با قضاوت سید حسین زرگر از سمنان برگزار می شود و رضا سخندان از خراسان رضوی و محمد راهی از کهگیلویه وبویراحمد بعنوان دو کمک داور این بازی حساس از سوی کمیته داوران برای این بازی انتخاب شده اند.

افشاریان همچنین از حضور خود بعنوان ناظر داوری تیم های پدیده مشهد و پیکان تهران خبر داد و اظهار داشت :این بازی روز جمعه دوم شهریورماه و از ساعت 19:45دقیقه برگزار میشود . حسن اکرمی بعنوان داور و محمد رضا ابوالفتحی و ایوب غلام زاده دو کمک داور این بازی در امر قضاوت حسن اکرمی را کمک می کنند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو