خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: جوایز نقدی مدال آوران کهگیلویه وبویراحمدی در بازیهای آسیایی

علوی خبر داد: جوایز نقدی مدال آوران کهگیلویه وبویراحمدی در بازیهای آسیایی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از اعطای جوایز ارزنده به ورزشکاران و ملی پوش کهگیلویه بویراحمدی در رقابتهای بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی خبر داد.

به قهرمانان و ملی پوشان بازیهای جارکارتای اندونزی جوایز نقدی اهدا می شود.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ازپرداخت جوایز نقدی به ورزشکاران کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای بازیهای آسیایی 2018جاکارتای اندونزی خبر داد.

علوی اظهار داشت:

به منظور ترغیب ورزشکاران استان برای درخشش در رقابت‌های آسیایی 2018 جاکارتا، جوایز نقدی در نظر گرفته شده است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود: به همین منظور برای مدال‎آوران طلای این رقابت‌ها پرداخت پاداش 100میلیون ریالی، برای مدال‌آوران نقره پاداش 80 میلیون ریالی و برای مدال‌آوران برنز نیز پاداش 60میلیون ریالی تعیین شده است.
وی با اشاره به حمایت های مادی و معنوی از تمامی ورزشکاران استان که موفق به کسب سهمیه حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا شدند، خاطرنشان کرد: علی رغم محدودیت های مالی، از تمامی ورزشکارانی که سهمیه حضور در این رقابت ها را به دست آوردند  در مراسمی در تهران و در محل فدراسیون های شنا و جودو و با حضور مسئولین استانی مراسم بدرقه و تجلیل صورت گرفت.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد بیان داشت:برای اولین بار در تاریخ ورزش استان شش ورزشکار در رشته های هندبال ،کوراش و واترپلو به رقابتهای بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی اعزام شدند که این مهم می تواند زمینه رشد و ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور باشد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از حمایت ها و تلاشهای  احمدی استاندار استان ،معاونین  ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ،معاونین اداره کل ،مسئولین ستادی ورزش استان ،روسای ادارات ورزش و جوانان استان ،روساء و نایب رئیسان هیات های استانی وشهرستانی،اصحاب رسانه استان و کسانی که برای اعتلای ورزش استان تلاش می کنند تقدیر کرد .

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 01 شهریور 1397 ساعت 07:07 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو