خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد به مناسبت هفته ی دولت

پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد به مناسبت هفته ی دولت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمدی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی آغاز هفته ی دولت را به تمام دولت مردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت .

متن پیام تبریک سید محمد تقی علوی بدین شرح است:
بسمه تعالی

با اهداء سلام و احترام؛
دوم تا هشتم شهریورماه که در تقویم ایران اسلامی مزین به نام دولت گشته است،  یادآور تلاش‌های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل، شهیدان رجایی و باهنر و نمادی است ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی.
در سالی که به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی سال «حمایت از کالای ایرانی » نام گرفته است، همگامی و تعامل مردم و دولت موجب ارتقاء بیش از پیش نقش و جایگاه تشکل‌های مردم نهاد در مسیر پیشرفت و ترقی کشورو زمینه‌ساز تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستیابی به افق چشم‌انداز است.
در این میان، نگاه ویژه‌ی دولت تدبیر و امید به مشارکت مردم، سازمان‌ها و تشکل‌های مردم‌نهاد درساختن ایرانی آباد و سربلند، بستری استثنایی را فراهم آورده است  تاوزارت  ورزش و جوانان کشور بتواند با اقتدار و اثر بخشی‌های وسیع‌تری  به مسئولیت‌های قانونی و تکلیف خود در ارتقاء سلامت و نشاط جامعه عمل بپوشاند.
اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در این شرایط حساس و تاریخ ساز بر خود وظیفه می‌داند آمادگی کامل خویش را برای همکاری همه جانبه با دولت محترم و کلیه دستگاه‌های اجرایی  برای تحقق منویات  مقام معظم رهبری و دولت محترم در عرصه تأمین سلامت ،نشاط و آمادگی جسمانی و ارتقای ورزش همگانی و قهرمانی استان اعلام ‌دارد.
اینجانب فرصت را غنیمت شمرده، هفته دولت را به تمامی دولت‌مردان خدوم تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون در محقق ساختن  آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 01 شهریور 1397 ساعت 07:07 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو