خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری بیش از 100 برنامه فرهنگی ، ورزشی در استان در هفته ی دولت

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برگزاری بیش از 100 برنامه فرهنگی ، ورزشی در استان در هفته ی دولت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد  از برگزاری بیش از 100 برنامه فرهنگی ، ورزشی به مناسبت هفته دولت، در این استان خبر داد.

سید محمدتقی علوی  مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تبریک هفته ی دولت به ولتمران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اجرایی برنامه های متنوع فرهنگی ،ورزشی و افتتاح پروژه های ورزشی در هفته ی دولت در استان خبرداد.

علوی از برگزاری  همایش پیاده روی خانوادگی  شهرستانهای استان ، همایش ورزش صبحگاهی  کارکنان دولت  برگزاری مسابقات کارکنان دولت در کلیه شهرستان ها در دو بخش بانوان و آقایان  در رشته مختلف ورزشی و برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی را از مهمترین این برنامه ها برشمرد.

وی به افتتاح پروژه های عمرانی در سطح استان اشاره کرد و افتتاح چمن مصنوعی شهر مارگون  و سالن ورزشی روستای علی آباد از مهمترین پروژهای  قابل افتتاح دانست.

علوی ، نشست خبری با اصحاب رسانه ،تجلیل از کارمندان، برگزاری جشنواره فرهنگی  ورزشی ،برگزاری  مسابقات کارکنان دولت در رشته ورزشی در دو بخش بانوان و آقایان در استان و شهرستانها ،برگزاری برنامه های ورزشی زورخانه ای در زورخانه مولای متقیان شهر یاسوج ، دیدار با خانواده شهدای ورزشکار، برگزاری  پیاده روی  خانوادگی ، جشنواره بازی های بومی و محلی استان از برنامه های اداره کل ورزش و جوانان در سراسر استان، طی هفته دولت عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد با حمایت مسئولین استانی و دستگاههای اجرایی شاهد برگزاری خوب و باشکوه برنامه ها و مسابقات این ایام باشیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از حمایت های استاندار ،معاونین ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در توسعه و ارتقای ورزش استان در کشور تقدیر کرد .

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 01 شهریور 1397 ساعت 07:07 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو