خانه اخبار ایران اخبار ورزش سرپرست هیات ورزشهای رزمی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: چهار مدال ره آورد تیم کیک بوکسینگ استان در رقابتهای قهرمانی کشور

سرپرست هیات ورزشهای رزمی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: چهار مدال ره آورد تیم کیک بوکسینگ استان در رقابتهای قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حسینیان سرپرست هیات رزمی استان از کسب چهار مدال رنگارنگ توسط تیم کیک بوکسینگ آقایان استان در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی مسابقات بین المللی خبر داد.

تیم رزمی کیک بوکسینگ استان در رقابتهای قهرمانی کشور خوش درخشید .

سید مسلم حسینیان سرپرست هیات ورزش های رزمی کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :

رقابتهای رزمی کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در استان اصفهان و شهر کاشان برگزار و تیم رزمی اعزامی استان به این رقابتها موفق به کسب یک مدال خوش رنگ طلا و سه مدال برنز این مسابقات شد .

حسینیان افزود:در این مسابقات که از 31مرداد ماه لغایت 2 شهریورماه و با حضور استانهای سراسر کشور برگزار شد تیم کیک بوکسینگ استان به چهار مدال دست یافت.

سرپرست هیات رزمی استان ادامه داد:در این مسابقات رحمت الله روانگرد موفق به کسب مقام اول و مدال طلا شد و حسین روشن چراغ ،علی نظریان و پدرام علیپور موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز این رقابتها شدند.

این مقام مسئول تصریح کرد:رحمت الله روانگرد با کسب مقام اولی در این مسابقات بعنوان یکی از نفرات جهت شرکت در مسابقات بین المللی الیت کیک بوکسینگ که در یکی از استانهای کشور برگزار خواهد شد انتخاب شد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو