خانه اخبار ایران اخبار ورزش استقبال مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از دو ملی پوش واترپلو کشور در تهران

استقبال مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از دو ملی پوش واترپلو کشور در تهران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با حضور در فرودگاه امام خمینی ره تهران با اهدا گل از دو ملی پوش تیم ملی واترپلو کشور استقبال کرد.

بامداد  دوشنبه ۱۲شهریورماه ساعت سه و چهل و پنج دقیقه تیم های ملی ورزش کشور با اسقبال مسوولین وزارت ورزش وجوانان و فدراسیونها از طریق فرودگاه حضرت امام خمینی وارد کشور شدند و در مراسم رسمی مورد استقبال قرار گرفتند.

سید محمد تقی علوی مدیر کل و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بهمراه آرمان حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان که به منظور استقبال و ارج نهادن از دو ملی پوش تیم ملی واترپلو کشور پیمان اسدی,و حسین خالدی تبار در فرودگاه امام خمینی حضور داشتند  با اهدا گل و شیرینی، این موفقیت بزرگ را به دو ملی پوش واترپلو کشور تبریک گفتند.

در مراسم اسقبال از کاروان تیم های ملی داورزنی معاونت وزیر ورزش و جوانان کشور،اسبقیان,شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک و تعدادی از روساء و نایب رئیسان و دبیران فدراسیونها ورزشی، جامعه ورزش و خانواده های ملی پوشان حضور داشتند.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن ابراز خرسندی از کسب این موفقیت و تبریک مقام سوم تیم ملی واترپلو کشور در مسابقات آسیایی ،کسب مدالهای برنز توسط  دو ملی پوش تیم ملی واترپلو را مایه افتخار و مباهات ورزش استان و کشور برشمرد و ضمن تبریک این موفقیت به استاندار ،معاونین ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ،جامعه ورزش و جوانان استان ،خانواده های اسدی و خالدی تبار ،اظهار امیدواری کرد با حمایت مسئولین استانی و کشوری شاهد حضور گسترده و کسب مقام های ورزشی در المپیک 2020 باشیم .

تیم ملی واترپلوی جمهوری اسلامی ایران در رقابتهای قهرمانی بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی به مقام سوم و مدال برنز دست یافت .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو