خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول کمیته کارکنان هیات ورزش های همگانی استان خبر داد: یاسوج میزبان مسابقات فوتسال کارکنان استان است.

مسئول کمیته کارکنان هیات ورزش های همگانی استان خبر داد: یاسوج میزبان مسابقات فوتسال کارکنان استان است.

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول کمیته کارکنان و فوتسال هیات ورزش های همگانی استان از میزبانی شهر یاسوج در رقابتهای فوتسال کارکنان استان خبر داد.

آرمان حاتمی مسئول کمیته کارکنان و فوتسال استان با بیان این خبر بیان داشت :با حضور 12 تیم مسابقات فوتسال کارکنان استان در یاسوج برگزار می شود.

حاتمی افزود:این مسابقات از صبح فردا پنج شنبه 15شهریورماه و با حضور 12 تیم برتر فوتسال کارکنان از شهرهای مختلف استان در سالن نه دی شهر یاسوج آغاز خواهد شد .

مسئول کمیته فوتسال کارکنان ادامه داد:در این دوره از مسابقات تیم ها در سه گروه چهار تیمی با هم بصورت دوره ای رقابت می کنند و از هر گروه با ضافه دو تیم سوم گروهها راهی مرحله بعدی این مسابقات خواهند شد .

این مقام مسئول تصریح کرد:در دور دوم این مسابقات تیم ها به صورت حذفی با هم دیدار می کنند و در نهایت تیم برتر بعنوان نماینده استان درقابتهای فوتسال کارکنان کشور که به میزبانی یکی از استانها برگزار خواهد شد شرکت می کند.

مسئول ورزش کارکنان استان اظهار داشت:در این مسابقات در گروه یک تیم های فوریت های پزشکی دهدشت ،اموزش و پرورش باشت ،آموزش و پرورش استان ،آموزش و پرورش گچساران حضور دارند .

وی ادامه داد:در گروه دوم تیم های آموزش و پرورش شهرهای دنا ،دهدشت ،بیمارستان شهید رجایی گچساران و شبکه بهداشت چرام و در گروه سوم تیم های آموزش و پرورش بهمئی ،آموزش و پرورش چاروسا ،آموزش و پرورش بویراحمد و فوریت های پزشکی استان حضور دارند .

حاتمی در پایان از حمایت  های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از توسعه ورزش کارکنان و رئیس هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد در برگزاری این مسابقات تقدیر کرد .

این رقابتها از روز پنج شنبه 16 لغایت شنبه 17شهریورماه صبح و عصر در سالن نه دی مجموعه کوثر بانوان شهر یاسوج زیر نظر کمیته فوتسال و کارکنان هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد برگزار می شود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو