خانه اخبار ایران اخبار ورزش سرپرست هیات بسکتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اعزام تیم بسکبتال جوانان استان به رقابتهای قهرمانی کشور

سرپرست هیات بسکتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اعزام تیم بسکبتال جوانان استان به رقابتهای قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان ،کهگیلویه وبویراحمد ،پایمرد سرپرست هیات بسکتبال استان از اعزام تیم بسکتبال جوانان استان به رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد.

پریسا پایمرد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :مسابقات بسکتبال جوانان آقایان کشور به میزبانی استان لرستان برگزار می شود و تیم جوانان استان عازم این رقابتها شد .

پایمرد افزود :این رقابتها از 17لغایت 23شهریورماه  به میزبانی استان لرستان در خرم آباد برگزار می شود.

سرپرست هیات بسکتبال در خصوص نفرات اعزامی به این رقابتها بیان داشت :در تیم اعزامی حامد سهراب ،محمد رضا موحد زاده ،فرحان قنبری ،فرجام شرافتی ،کیوان عباس پور ،امیر رضا مرادی ، مهران چتر آذر ،محمد رضا والی نژاد ،فرحام قنبری،علیرضا چراغی ،دانیال حامد پور و داوود نیک مرام حضور داند و سجاد گودرزی به عنوان مربی و سرپرست تیم را همراهی می کند .

این مقام مسئول از برگزاری دوره آموزشی دانش افزایی مربیان این رشته خبر داد و تصریح کرد :

دوره آموزشی دانش افزایی مربیان و دانش آموزان بسکتبال استان به همکاری اداره کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان با حضور استاد بهرام رمضان رئیس دپارتمان استعدادیابی فدراسیون بسکتبال  در یاسوج با حضور چهل نفر از ورزشکاران فعال بسکتبال استان در سالن پوریای ولی برگزار شد .

پایمرد هدف از برگزاری این دوره را افزایش دانش بازیکنان و آموزش علم روز بازیکنان برشمرد و از حمایت های فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران و علوی مدیر کل ورزش و جوانان در برگزاری این دوره تقدیر کرد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو