خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی خبر داد: تیم های آموزش و پرورش استان و آموزش و پرورش چاروسا به فینال مسابقات فوتسال کارکنان استان راه یافتند

رهامی خبر داد: تیم های آموزش و پرورش استان و آموزش و پرورش چاروسا به فینال مسابقات فوتسال کارکنان استان راه یافتند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان گفت :دو تیم آموزش و پرورش استان و چاروسا به دیدار پایانی مسابقات فوتسال کارکنان استان راه یافتند.

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر افزود:رقابتهای فوتسال کارکنان استان با حضور 12 تیم برتر کارکنان استان از روز پنج شنبه به میزبانی شهر یاسوج در سالن نه دی این شهر در حال برگزاریست.

رهامی ادامه داد:در این دوره از مسابقات 12 تیم حاضر درسه گروه چهار تیمی بصورت دوره ای با هم رقابت کردند  و از هر گروه دو تیم برتر باضافه دو تیم سوم گروهها راهی مرحله بعدی و حذفی این رقابتها شدند.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و تیم های شرکت کننده اظهار داشت:بعد از برگزاری مرحله حذفی این مسابقات در نهایت دو تیم آموزش و پرورش استان و آموزش و پرورش چاروسا با برتری برابر تیم های بیمارستان شهید رجایی گچساران و آموزش و پرورش دهدشت راهی دیدار فینال و دو تیم آموزش و پرورش دهدشت و بیمارستان شهید رجایی گچساران برای تکلیف تیم سوم این مسابقات امروز به مصاف هم میروند.

این مقام مسئول ضمن دعوت از عموم ورزش دوستان و علاقمندان به  ورزش خصوصا فوتسال تصریح کرد:دیدار رده بندی و فینال این مسابقات امروز شنبه 17شهریورماه و از ساعت 17 در سالن نه دی مجموعه کوثر بانوان برگزار

می شود و تیم قهرمان بعنوان نماینده استان دررقابتهای فوتسال کارکنان کشور که به میزبانی یکی از استانهای کشور برگزار می شود حضور خواهد یافت.

مسابقات فوتسال کارکنان استان زیر نظر کمیته فوتسال هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد در حال برگزاریست .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو