خانه اخبار ایران اخبار ورزش تیم فوتسال کارکنان آموزش و پرورش قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان کهگیلویه وبویراحمد شد

تیم فوتسال کارکنان آموزش و پرورش قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان کهگیلویه وبویراحمد شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رقابتهای فوتسال کارکنان استان با قهرمانی تیم فو تسال کارکنان اموزش و پرورش استان در یاسوج به پایان رسید .

در این رقابتها 12 تیم از کارکنان ادارات و شهرهای مختلف استان حضور داشتند و بصورت دوره ای در سه گروه چهار تیمی با هم رقابت کردند .

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات دو تیم آموزش و پرورش استان و آموزش و پرورش چاروسا با برتری برابر تیم های بیمارستان شهید رجایی گچساران و آموزش و پرورش دهدشت راهی فینال این مسابقات شدند.

در دیدار فینال و پایانی این مسابقات که با قضاوت آرمان حاتمی و کریم حیدری و با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ،حسینی رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد و یاری پور معاون پشتیبانی و رمضانی از معاونین اموزش و پرورش استان در سالن نه دی برگزار شد ،دو تیم آموزش و پرورش استان و اموزش و پرورش چاروسا به مصاف هم رفتند که در پایان تیم اموزش و پرورش استان با برتری سه بر دو برابر حریف چاروسایی خود به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

دیدار رده بندی این مسابقات نیز بدلیل عدم حضور تیم آموزش و پرورش دهدشت برگزار شد تا عنوان سومی این مسابقات به تیم بیمارستان شهید رجایی گچساران برسد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات به تیم های اول تا سوم لوح و کاپ قهرمانی و هدایای نقدی اهدا شد .

کاپ بازی جوانمردانه نیز به تیم بیمارستان شهید رجایی و بازیکن این تیم ملک زاده اهدا شد .

مسابقات فوتسال کارکنان استان بمدت سه روز زیر نظر کمیته فوتسال هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد برگزار شد.

تیم قهرمان این مسابقات به رقابت های قهرمانی فوتسال کارکنان کشور اعزام می شود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو