خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: دبیرخانه مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد می شود

علوی خبر داد: دبیرخانه مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی  اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دبیرخانه مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد می شود.

اولین نشست هماهنگی ایجاد دبیرخانه مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی با حضور علوی مدیرکل ورزش و جوانان، شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان و میلاد طاهر پور دبیر دبیرخانه مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی در ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست اظهار کرد: بعد از ارسال طرحی با موضوعیت همایش ملی خیرین اشتغال و کارآفرینی کشور و ایجاد دبیرخانه ای به منظور پیگیری تشکیل مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی در استانهای کشور به میزبانی کهگیلویه و بویراحمد و حمایت های حوزه معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش از این موضوع ، موافقتنامه اولیه این دبیرخانه برای فاز استانی برای ایجاد مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی به استان ابلاغ شد.

علوی گفت: تشکیل مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی می تواند گام بزرگی در جهت اشتغال جوانان باشد و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در رفع مشکلات اشتغال جوانان باید این مهم را با جدیت تمام پیگیری کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد: طی حکمی وظایف این دبیرخانه به دبیر محول شده که امید است با تلاش و جدیت هرچه تمام در جهت موفقیت این موضوع گام برداشته شود.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص برنامه های این دبیرخانه تصریح کرد: در حال حاضر اساسنامه و شیوه نامه ای برای مجمع استانها آماده شده که بعد از تایید آن توسط نهادهای ذیصلاح برای اداره کل دفتر طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان ارسال و بعد از آن طی جدول زمانبندی مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی استانی تشکیل خواهد شد.

علوی افزود: به همین منظور نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان با حضور استاندار استان و با محوریت این دبیرخانه و ایجاد مجمع خیرین اشتغال و کارآفرینی طی روزهای آینده برگزار خواهیم کرد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو