خانه اخبار ایران اخبار ورزش دیدار مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با قهرمان ملی پوش واترپلو کشور

دیدار مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با قهرمان ملی پوش واترپلو کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه دیگر مسئولان ورزش و جوانان استان با حضور در منزل حسین خالدی عضو تیم ملی واترپلو جمهور اسلامی ایران در بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی ، با این قهرمان و خانواده اش دیدار و گفت وگو کردند.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه معاون توسعه ورزش اداره کل ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران و جمعی از مسئولین ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان با حسین خالدی عضو تیم ملی واترپلو کشور اعزامی به رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی دیدارکردند.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار گفت: جوانان و نوجوانان ورزشکار امروز ما باید بدانند که اگر ریشه پهلوانی و قهرمانی پابرجاست به خاطر غیرت و شجاعت نسل  جوان و قهرمانان ملی است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک موفقیت دو ملی پوش واترپلو کشور در بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی ،حضور حسین خالدی و پیمان اسدی را مایه افتخار ورزش استان ذکر کرد و خواستار حمایت مسئولین شهرستانی و استانی از این ملی پوشان شد .

علوی افزود: ما تا زمانی که به قهرمانان و ملی پوش خود بها ندهیم نمی‌توانیم برای نسل آینده صبحت از اخلاق‌، مروت و مردانگی داشته باشیم ، چرا که امروز همه به تقویت روحیه جوانمردی و رشادت بیش از هر زمان دیگر نیاز داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از زحمات خانواده خالدی تبار به واسطه تربیت این پهلوان، برای این قهرمان ملی در مسابقات مهم بین المللی و آسیایی آرزوی موفقیت و سربلندی کرد و بیان داشت: توفیق حاصل شد تا در خدمت این قهرمان و خانواده محترم ایشان برای عرض تشکر باشیم.

علوی با بیان اینکه برای کسب برنز و موفقیت بیشتر ورزشکاران دعای مردم پشت سر قهرمانان ورزش کشور است، اذعان داشت: مردم  و جامعه ورزش نگران ورزشکاران و قهرمانان ملی شان بوده و همیشه پیگیر کارهای ورزشکاران و قهرمانان خود هستند.

وی با اشاره به اینکه داشتن چنین فرزندی نعمت بزرگی است که خداوند نصیب خانواده شما کرده  است، افزود: قهرمانان نماد استان هستند که در موفقیت و پرورش این قهرمانان خانواده ها نقش به سزایی دارند.

در این نشست صمیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حمایت های استاندار ورزش دوست استان ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، از پیگیری های انجام شده در خصوص اعطای زمین به ورزشکاران مدال آور تیم ملی در بازیهای آسیایی خبر داد و اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد حضور این قهرمانان و ملی پوشان در میادین بین المللی و جهانی باشیم .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو