خانه اخبار ایران اخبار ورزش سرپرست هیات فوتبال استان خبر داد: داور ملی فوتسال کهگیلویه وبویراحمد در لیگ برتر قضاوت می کند

سرپرست هیات فوتبال استان خبر داد: داور ملی فوتسال کهگیلویه وبویراحمد در لیگ برتر قضاوت می کند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،افشاریان سرپرست هیات فوتبال استان گفت :داور ملی فوتسال استان و کشور ،در لیگ برتر فوتسال کشور قضاوت می کند .

خداداد افشاریان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :مهدی صفایی داور ملی فوتسال استان در هفته ی یازدهم دور رفت لیگ برتر فوتسال کشور دیدار تیم های اهورای بهبهان و شهرداری ساوه را قضاوت می کند .

افشاریان ادامه داد:این دیدار روز جمعه ششم مهرماه در شهر بهبهان برگزار می شود و مهدی صفایی داور ملی فوتسال استان بعنوان داور دوم این دیدار را قضاوت خواهد کرد .

سرپرست هیات فوتبال استان بیان داشت :دیدار تیم های اهورای بهبهان و شهرداری ساوه از هفته ی یازدهم لیگ برتر ساعت 18 در بهبهان برگزار میشود و صفایی بعنوان داور دوم در کنار محمد بیاتی از اصفهان این بازی را قضاوت می کند .

حسین امیری از فارس و صادق محمدی از اصفهان به عنوان داور سوم و وقت نگهدار در این بازی بیاتی و صفایی را کمک می کنند. کورش هاشمی از کرمان ناظر داوری این بازی است .

برای مهدی صفایی در این بازی آرزوی موفقیت داریم.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو