خانه اخبار ایران اخبار ورزش سرپرست هیات بسکتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کسب مقام سوم تیم جوانان استان در گروه c قهرمانی کشور

سرپرست هیات بسکتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کسب مقام سوم تیم جوانان استان در گروه c قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پایمرد سرپرست هیات بسکتبال از کسب مقام سوم تیم بسکتبال جوانان استان در گروه c رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد.

پریسا پایمرد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :

گروه سوم مسابقات قهرمانی جوانان کشور با حضور نه تیم به میزبانی استان لرستان در خرم آباد برگزار شد .

پایمرد ادامه داد:در این مسابقات تیم های بسکتبال جوانان فارس ،بوشهر ،گیلان ،سمنان ،زنجان ،اسلام ،اروند خوزستان ،کهگیلویه وبویراحمد و لرستان حضور داشتند و به صورت دوره ای با هم رقابت کردند که تیم جوانان استان بعد از تیم های لرستان و فارس به مقام سوم گروه c این مسابقات دست یافت.

سرپرست هیات بسکتبال استان افزود :در تیم اعزامی به این مسابقات اکثرا از بازیکنان نوجوانان استفاده شد و با توجه به وجود استعداد و پیشرفت خوبی که در این رشته وجود دارد ،انشالله در سال آینده شاهد کسب نتایج بهتر از تیم در میادین کشوری خواهیم بود.

این مقام مسئول از پیشرفت فنی بازیکنان استان در این رقابتها خبر داد و اظهار داشت:تیم بسکتبال جوانان استان در شرایط امادگی خوبی قرار دارد و خود را برای رقابتهای لیگ جوانان کشور آماده می کند .

پایمرد در پایان از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان از رشته بسکتبال و گودرزی  مربی با تجربه و پرتلاش بسکتبال استان تقدیر و اظهار امیدواری کرد با حمایت مسئولین استانی و تلاش بازیکنان در آینده نزدیک شاهد حضور قدرتمند تیم های بسکتبال استان در میادین کشوری خواهیم بود.

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 18:17 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو