خانه اخبار ایران اخبار ورزش کارشناس ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد :ارتقاء و رشد ورزش بانوان کهگیلویه و بویراحمد نشانه توجه و حمایت مسئولین استانی و کشوری است

کارشناس ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد :ارتقاء و رشد ورزش بانوان کهگیلویه و بویراحمد نشانه توجه و حمایت مسئولین استانی و کشوری است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،محرابی کارشناس ورزش بانوان استان ارتقای ورزش بانوان استان را مدیون توجه و حمایت مسئولین استانی و کشوری برشمرد.

خدیجه محرابی کارشناس ورزش بانوان اداره کل در نشست نایب رئیسان هیات  های استانی ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ، از اجرای برنامه های متعدد فرهنگی ورزشی در حوزه ورزش بانوان این اداره کل در سال جاری خبر داد.

محرابی قامت سنجی بانوان روستایی با همکاری هیات های روستایی و عشایری و هیات پزشکی ورزشی ،برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی پیرامید ویژه دختران زیر 15 سال ،اجرای برنامه پارگ گام در جهت توسعه ورزش همگانی در بین بانوان و برنامه تطبیقی محله محور ویژه سالمندان ،نابینایان و کم بینایان ،ناشنوایان ، معلولین و خانم های باردار را از مهمترین برنامه های حوزه ورزش بانوان ذکر کرد و بیان داشت :با توجه به استعداد و پتانسیل خوب بانوان استان در صورت حمایت همه جانبه بی شک ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد به جایگاه اصلی خود در کشور خواهد رسید .

کارشناس ورزش بانوان نگاه ویژه به ورزش قهرمانی و توسعه ورزش همگانی در بین بانوان و ورزشکاران را از اهداف حوزه ورزش بانوان استان ذکر کرد و حضور طاهره آذر پیوند عضو تیم ملی کوراش بانوان در رقابتهای آۀآ آسیایی جاکارتای اندونزی را برگ زرین و درخشان ورزش بانوان کهگیلویه وبویراحمد برشمرد .

محرابی از برگزاری المپیاد استعداد های درخشان بانوان در آبانماه را یکی دیگر از برنامه های مهم حوزه بانوان این اداره کل بیان و اظهار امیدواری کرد با تلاش نایب رئیسان و ورزشکاران شاهد حضور گسترده بانوان این استان در رقابتهای المپیک 2020 توکیو خواهیم بود.

این مقام مسئول خواستار مشارکت بیشتر نایب رئیسان هیات استانی در برنامه فرهنگی و ورزشی شد و از حمایت احمدی استاندار و معاونین ،شهردار و اعضای شورای شهر یاسوج در اختصاص 14 هکتار زمین برای احداث پارک ورزشی بانوان در شهر یاسوج تقدیر کرد .

وی خواستار حضور نایب رئیسان در تمرینات و نظارت بر تیم های منتخب و تعامل بیشتر با روسای هیات های استانی شد و از حمایت های مادی و معنوی مدیر کل ورزش و جوانان در اختصاص اعتبار به حوزه ورزش بانوان در سال گذشته و سال جاری تقدیر کرد .

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 03 مهر 1397 ساعت 10:10 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو