خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاون سیاسی امنیتی استانداری : شرایط بروز استعداد ورزشکاران کهگیلویه وبویراحمد فراهم شود

معاون سیاسی امنیتی استانداری : شرایط بروز استعداد ورزشکاران کهگیلویه وبویراحمد فراهم شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مستعد بودن جوانان استان در عرصه ورزش، گفت: شرایط لازم برای بروز و شکوفایی هر چه بیشتر این استعدادها از سوی متولیان امر فراهم شود.

سید محمدکاظم نظری در آیین بدرقه سامان پاکباز ورزشکار کهگیلویه و بویراحمد برای اعزام به بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی که در یاسوج برگزار شد، اظهار داشت: در این صورت ورزشکاران استان موفقیت ها و افتخارات بیشتری در میادین ملی و بین المللی کسب می کنند.
وی افزود: مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در حد توان از ورزشکاران مرد و زن رشته های مختلف این استان حمایت مادی و معنوی خواهند کرد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در وضعیت نامطلوب اقتصادی ایران کسب مدال و عنوان از سوی ورزشکاران کشور و این استان در رقابت های ملی یا بین المللی سبب گسترش نشاط، شادی و امید در جامعه می شود.
نظری عنوان کرد: متولیان ورزش کهگیلویه و بویراحمد برنامه ریزی اصولی در راستای استمرار موفقیت های ورزشکاران رشته های مختلف استان در میادین ملی و بین المللی را انجام دهند.
وی ابراز داشت: حضور ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های مهم شامل المپیک، بازی های آسیایی یا پارا آسیایی نباید مقطعی باشد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو