خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد :مجمع انتخابات هیات والیبال استان برگزار می شود

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد :مجمع انتخابات هیات والیبال استان برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان از برگزاری مجمع انتخابات هیات والیبال با حضور دبیر فدراسیون و دبیر مجامع فدراسیونهای کشور خبر داد.

آرمان حاتمی با بیان این خبر افزود:پنجمین مجمع انتخابات هیات های استانی فردا دوشنبه نهم مهر ماه در یاسوج برگزار می شود.

حاتمی بیان داشت:مجمع انتخابات هیات والیبال استان با حضورامیر منظمی دبیر فدراسیون والیبال کشور وعلیرضا باقری نماینده وزارت ورزش و جوانان در امور مجامع برگزار تا تکلیف این هیات نیز مشخص شود.

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان از حضور دوکاندید تصدی هیات والیبال استان در این مجمع خبر داد و اظهار داشت:در این مجمع سید کاظم نظری و علی رضا دولت آبادی برای تصدی کرسی هیات والیبال کهگیلویه وبویراحمد با هم رقابت می کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد:در سال جاری مجمع انتخابات هیات های بدمینتون ،ووشو ،بولینگ و بیلیارد و رزمی استان برگزارشده و مراحل قانونی و ثبت نام هیات های کاراته ،اسکیت ،تنیس روی میز،جانبازان و معلولین ،کشتی ،تیرو کمان ،نابینایان و کم بینایان،ناشنوایان ،شطرنج، بسکتبال،فوتبال و سوارکاری انجام شده و زمان مجامع انتخابات  هیات های ذکر شده پس از تائید فدراسیونها برگزار خواهد شد.

قابل ذکر است 46 هیات استانی در ورزش کهگیلویه وبویراحمد در حال فعالیت است.

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 08 مهر 1397 ساعت 09:53 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو