خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات هندبال استان خبر داد: گچساران میزبان کلاس مربیگری درجه 2 بانوان است

رئیس هیات هندبال استان خبر داد: گچساران میزبان کلاس مربیگری درجه 2 بانوان است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،آویش  رئیس هیات هندبال استان از برگزاری کلاس مربیگری درجه 2 هندبال بانوان در شهر گچساران خبر داد.

علی ضامن اویش با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

کلاس مربیگری درجه ۲ هندبالب بانوان به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد در شهر گچساران  برگزار می شود.

آویش هدف از برگزاری این دوره را  رشد و ارتقاء سطح دانش مربیان هندبال استان و کشور ذکر کرد و ضمن تشکر از فدراسیون هندبال کشور،توجه به اصل آموزش در این رشته را مهم برشمرد و خواستار حضور مربیان واجد شرایط هندبال بانوان شد.

رئیس هیات هندبال استان از حضور بانوان شهرهای استان و دیگر استانهای کشور در این دوره خبر داد و تصریح کرد :کلاس مربیگری عملی درجه ۲ هندبال روز  سه شنبه ۱۷ مهرماه ساعت ۸ صبح با حضور مدرسین برجسته کشور و مربیان تیم ملی بانوان به مدت ۵ روز بصورت تئوری و عملی برگزار خواهد شد .

این مقام مسئول بیان داشت :هزینه کلاس مربیگری درجه دو مبلغ  ۲۵۰ هزار تومان است که می بایست به حساب شماره حساب 0107486533009 بانک ملی شعبه بلوار مطهری یاسوج بنام هیات هندبال استان کهگیلویه و بویراحمد

واریز شود.

آویش همچنین افزود :هزینه حضور در کلاس بمنظور دانش افزایی، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان می باشد  و  همراه داشتن تمام مدارک و فیش واریزی برای شرکت در این کلاس الزامیست.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو