خانه اخبار ایران اخبار ورزش منظمی دبیر فدراسیون والیبال کشور خبر داد: تخصیص اعتبارات به هیات های والیبال استانهای کشور / ضعف زیر ساخت در بخش والیبال ساحلی و بانوان

منظمی دبیر فدراسیون والیبال کشور خبر داد: تخصیص اعتبارات به هیات های والیبال استانهای کشور / ضعف زیر ساخت در بخش والیبال ساحلی و بانوان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،دبیر فدراسیون والیبال کشور در مجمع انتخابات هیات والیبال استان کهگیلویه وبویراحمد با گرامیداشت یاد و خاطره اردشیر راد رئیس فقید هیات والیبال استان که در سانحه هوایی تهران-یاسوج جان خود را از دست داد گفت:طی روزهای گذشته از طرف فدراسیون اعتباراتی در جهت کمک به هیات های والیبال در سطح استانها درنظر گرفته شد که با پیگیری انجام شده این مبلغ به حساب این هیات ها واریز شد.

امیرحسین منظمی با اشاره به ضعف زیرساختی استان خصوصا در بخش والیبال ساحلی،سالنی وبانوان افزود:انتظار می رود مدیر کل ورزش وجوانان استان ورئیس هیات والیبال درجهت مرتفع کردن این ضعف ها گام بردارند.

وی با بیان اینکه تشکیل موزه افتخارات استان به منظور معرفی دستاوردهای وموفقیت های رشته والیبال در دستورکار هیات والیبال باشد اظهار داشت:استفاده از ظرفیت پیشکسوتان وتشکیل اتاق فکربا حضور این افراد به منظور استفاده از نقطه نظرات ودیدگاههای آنان موضوع مهم دیگری است که هیات باید به آن توجه ویژه ای داشته باشد.

دبیر فدراسیون والیبال ضمن ابراز امیدواری از حضور رئیس جدید هیات والیبال استان بیان داشت:امید است با حضور مدیریت جدید روح دوباره ای به کالبد ورزش والیبال در کهگیلویه وبویراحمد دمیده شود .

وی عنوان کرد:باید از تمامی ظرفیت های استان بدون توجه به مسائل قومی برای کمک به هیات والیبال استفاده شود ، ضمن اینکه از نگاههای وقطعی وجزیره ای نیزدراین هیات خودداری شود.

منظمی در ادامه گریزی به وضعیت تیم های ملی کشور در رده های مختلف سنی ودر دوبخش بانوان وآقایان زد وگفت:در مسابقات لیگ ملت ها به دلیل عملکرد مناسب بهترین میزبانی را از FIVB گرفتیم،ضمن اینکه والیبالیست های کشور دراین لیگ نیز موفق به صعود یک پله ای شدند.

وی قهرمانی تیم والیبال جوانان در بحرین و کسب مقام سوم توسط والیبالیست های نوجوان در چین تایپه را از موفقیت های مهم ورزش والیبال در عرصه های بین المللی خواند وابراز کرد:تیم ملی بانوان نیز برای نخستین بار موفق به شکست تیم‌های فیلیپین، استرالیا و قزاقستان شد که درنوع خود موفقیت قابل توجهی محسوب می شود.

منظمی ادامه داد:در بازیهای آسیایی 2018جاکارتای اندونزی نیز ملی پوشان والیبال بدون واگذار کردن حتی یک ست به حریفان موفق به کسب مدال طلای این رشته ورزشی شدند.

دبیر فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: تیم بزرگسالان والیبال کشور در لیگ ملت‌های والیبال عملکرد قابل قبولی نداشت که به همین منظور کمیته هایی جهت آسیب شناسی دلایل ناکامی تیم ملی تشکیل شده ونتایج آن بررسی واعلام خواهد شد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو