خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد سه ملی پوش بسکتبال جوانان استان بدرقه شدند

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد سه ملی پوش بسکتبال جوانان استان بدرقه شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در آئینی و با حضور علوی ،پایمرد سرپرست هیات بسکتبال استان،گودرزی از مربیان هیات بسکتبال و والدین ورزشکاران ،سه نفر از بازیکنان تیم های جوانان استان راهی اردوی تیم ملی شدند.

در این آئین که در محل دفتر مدیر کل ورزش  و جوانان استان برگزار شد ،پریسا پایمرد سرپرست هیات بسکتبال استان ضمن تشکر از حمایت و پیگیرهای مدیر کل و روابط عمومی گفت :از سوی فدراسیون بسکتبال کشور سه بازیکن تیم جوانان و نوجوانان استان به نام های کیوان عباسی پور ،دانیال حامد پور و مهران چترآذر به اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان کشور دعوت شدند.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این آئین از فعالیت های هیات بسکبتال در این مدت ابراز رضایت کرد و گفت :از حضور سه بازیکن جوانان استان در اردوی تیم ملی خرسندم و این نشان از توان ، ظرفیت و پتانسیل جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این رشته المپیکی و دانشگاهیست.

علوی بر تعامل بیشتر با مدارس ،آموزش و پرورش و دانشگاهها در کشف استعدادها در این رشته تاکید و ضمن تشکر از فدراسیون بسکتبال کشور در دعوت بازیکنان ، خطاب به بازیکنان دعوت شده به این اردو گفت:حضور شما بازیکنان در تیم ملی نشان از توان ، ظرفیت و قدرت شما جوانان این استان می باشد و این نیازمند توجه و حمایت همه مسئولین به ورزش کهگیلویه و بویراحمد است .

مدیر کل ورزش و جوانان از آینده ای درخشان و روزهای خوب و پرامید در ورزش بسکتبال خبر داد و خواستار تلاش مضاعف مسئولین هیات ،مربیان و بازیکنان در رسیدن این رشته به جایگاه اصلی خود در کشور شد .

در این مراسم با اهدا لوح و هدایای نقدی از سه ملی پوش بسکتبال استان که عازم اردوی تیم ملی کشور می باشند تقدیر شد .

اردوی تیم ملی جوانان بسکتبال کشور از 11 لغایت 13مهرماه به میزبانی اکادمی کاله مازندان در تهران برگزار می شود.

برای این سه بازیکن دعوت شده به این اردو آرزوی موفقیت داریم.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو