خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: 30 آبان المپیاد ورزشی دختران در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: 30 آبان المپیاد ورزشی دختران در کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان عنوان کرد:  طرح آمایش سرزمینی هیات‌های بانوان و المپیاد ورزشی دختران در 30 آبانماه برگزار می‌شود.

محمد‌تقی علوی با اشاره به ظرفیت خوب بانوان این استان در زمینه رشته‌های مختلف ورزشی اظهار کرد: خوشبختانه در سال‌های اخیر بانوان استان توانستند در رشته‌های مختلفی مانند فوتسال و دیگر رشته‌ها در سطح ملی خوب بدرخشند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: حضور بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در رشته کوراش در رده سنی بزرگسالان بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی از دیگر افتخارات استان است که طاهره آذرپیوند در وزن 52 کیلو در این رقابت‌ها حضور دارد.
وی در با بیان این‌که حضور یک بانوی ورزشی از استان در بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی زمینه رشد و ارتقای ورزش بانوان استان موجب ایجاد انگیزه در بین دیگر ورزشکاران بانوی استان خواهد شد و برافزایش سرانه فضای ورزشی بانوان کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد.
علوی افزود: زیرساخت های ورزشی برای حضور بانوان هم استانی در استان فراهم شده است  و در بحث  استعدادیابی در ورزش بانوان را داریم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان عنوان کرد:  طرح آمایش سرزمینی هیات‌های بانوان و المپیاد ورزشی دختران در 30 آبانماه برگزار می‌شود.
این مسؤول  از اجرای طرح قامت‌سنجی و  شناسایی بانوان روستایی و عشایری کهگیلویه و بویراحمد در آینده نزدیک خبر داد و گفت: سعی داریم در مناطق عشایری و روستایی استان استعدادیابی را انجام و افراد و بانوان مستعد را شناسایی کنیم.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو