خانه اخبار ایران اخبار ورزش اتفاقی بی‌نظیر در فوتبال کهگیلویه و بویراحمد/مربی یاسوجی لژیونر شد

اتفاقی بی‌نظیر در فوتبال کهگیلویه و بویراحمد/مربی یاسوجی لژیونر شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حمید کرمی مربی جوان و خوش اخلاق یاسوجی به همراه عباس سرخاب بازیکن نامدار سابق تیم استقلال و تیم ملی هدایت تیم فوتبال جعلان در کشور عمان را بر عهده گرفتند.

این روزها شاهد اتفاقی بی‌نظیر در فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم و از موفقیت بزرگ شبنم بهشت دختر فوتبالیست اهل این استان که دو سال پیش عنوان بهترین بازیکن ایران را در بخش بانوان همراه با مهدی طارمی در بخش آقایان از خود کرد این دومین افتخار بزرگ طی چند سال اخیر برای فوتبال کهگیلویه و بویراحمد است.

البته در طول سال‌های اخیر موفقیت‌های بزرگ دیگری هم نصیب استان کهگیلویه و بویراحمد شده بود به نحوی که اولین گل ایران در جام جهانی نوجوانان توسط یک بازیکن کهگیلویه و بویراحمدی زده شد و یا این که محمد رشید مظاهری دروازه بان گچسارانی به جام جهانی همراه تیم ملی به روسیه اعزام شد و یا این که دختران فوتسالیست این استان قهرمان ایران شدند.

اما خبر اخیر در نوع خود جالب و بی نظیر بود چرا که شنیدیم حمید کرمی مربی جوان و خوش اخلاق یاسوجی به همراه عباس سرخاب بازیکن نامدار سابق تیم استقلال و تیم ملی هدایت تیم فوتبال جعلان در کشور عمان را بر عهده گرفتند.

در همین خصوص حمید کرمی مربی ایرانی، کهگیلویه و بویراحمدی با تایید این خبرگفت: خدا را شکر می‌کنم که چنین افتخاری نصیب من شد تا به عنوان اولین مربی کهگیلویه و بویراحمدی افتخار مربی گری در کشوری دیگر را داشته باشم.

سرمربی سابق تیم فوتبال زاگرس یاسوج افزود: افتخار می‌کنم که در کنار عباس سرخاب یکی از مربیان خوش اخلاق و فهیم فوتبال کشورمان هستم و او را در امر مربی‌گری تیم فوتبال جعلان در لیگ فوتبال عمان همراهی می‌کنم.

وی با بیان این که تیم فوتبال جعلان یکی از تیم‌های پرطرفدار کشور عمان به شمار می‌رود که ۴ بازیکن خارجی در آن بازی می‌کنند خاطرنشان کرد یکی از بازیکنان این تیم به نام علی صابر عاقب قبلا در قطر همبازی هادی عقیلی در تیم قطری بوده است.

وی با بیان این که بار سنگینی بر دوش خود احساس می‌کنم افزود: امیدوارم که با کسب تجربه بیشتر در زمینه مربیگری فوتبال بتوانم روزی در استان کهگیلویه و بویراحمد دوباره هدایت تیمی بزرگ را عهده دار شوم.

حمید کرمی در پرونده کاری خود ریاست کمیته آموزش هیات فوتبال استان، آنالیزور تیم فوتبال شهرداری یاسوج، سرمربی تیم فوتبال زاگرس یاسوج در لیگ دسته دوم فوتبال کشور و مدیر فنی تیم نفت امیدیه را در کارنامه دارد.

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو