خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده خبر داد: برگزاری اولین دوره مسابقات رنکینگ پاکت بیلیارد ایت بال رنکینگ استانی در شهرستان لنده

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده خبر داد: برگزاری اولین دوره مسابقات رنکینگ پاکت بیلیارد ایت بال رنکینگ استانی در شهرستان لنده

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،فاضلی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده از برگزاری مسابقات مسابقات رنکینگ بیلیارد استان  در شهر لنده خبر  داد .

محمود فاضلی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:

مسابقات پاکت بیلیارد ایت بال رنکینگ استانی  با شرکت 26 بازیکن از شهرستان های یاسوج ، گچساران ، دهدشت ، لیکک و لنده برگزار شد  که در پایان ابراهیم پناهی از گچساران به مقام نخست رسید و سجاد پیشوا از یاسوج ،مسلم خرمی از لنده و مهدی نیازی از یاسوج در مکانهای  بعدی این رقابتها جا گرفتند . در پایان سجاد مدرسی از لنده بعنوان بازیکن اخلاق معرفی شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده ادامه داد:

این مسابقات روز جمعه 12 مهر ماه  با همکاری اداره ورزش و جوانان لنده ،عنبری رئیس هیات استان  و هیات های شرکت کننده در این مسابقات در باشگاه بیلیارد ستارگان لنده برگزار شد که در پایان به نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایایی اهدا شد .

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 16 مهر 1397 ساعت 08:31 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو