خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی استان خبر داد: تیم فوتسال بسیج پاتاوه قهرمان مسابقات جام دهیاران شهرستان دنا شد

رئیس هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی استان خبر داد: تیم فوتسال بسیج پاتاوه قهرمان مسابقات جام دهیاران شهرستان دنا شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،همت پور رئیس هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی استان گفت :رقابتهای فوتسال جام دهیاران شهرستان دنا با قهرمانی تیم پایگاه بسیج مقاومت شهید میثمی پاتاوه به پایان رسید.

رحمان همت پور با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

مسابقات فوتسال جام دهیاران در شهرستان دنا  با همکاری هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی شهرستان دنا  باحضور بیست تیم برگزارشد که دوتیم سرتنگ توتنده وبسیج پاتاوه  با برتری برابر حریفان راهی دیدار فینال این مسابقات شدند.

در دیدار فینال این مسابقات که با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و استقبال خوب تماشاگران در محل سالن ورزشی شهر پاتاوه برگزار شد تیم بسیج پاتاوه با برتری برابر حریف خود تیم فوتسال سرتنگ توتنده  به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور علوی مدیر کل ،امام جمعه شهر پاتاوه ،نظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ،دهیاران و اعضای شورای شهر پاتاوه برگزار شد به تیم های برتر و بازیکنان لوح قهرمانی و هدایایی از طرف هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی اهدا شد .

کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم تام بهرام بیگی اهدا شد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو