خانه اخبار ایران اخبار ورزش موسسه مهر ایثار دهدشت خبر داد: توزیع اقلام نوشت و افزار در بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه

موسسه مهر ایثار دهدشت خبر داد: توزیع اقلام نوشت و افزار در بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی  و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رحیمی مسئول موسسه مهر ایثار دهدشت از توزیع نوشت افزار و لوازم التحریر در بین دانش آموزان بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه خبر داد.

محسن رحیمی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :

با هماهنگی و دستور مدیر کل ورزش و جوانان استان و در جهت تکریم دانش اموزان نیازمند علی الخصوص در بخش روستایی و عشایری ، تعداد 480 دانش آموز شناسایی و اقلام نوشت افزار و لوازم التحریرشامل خودکار ،دفتر ،کیف  به دانش آموزان بخش مرکزی شهرستان کهگیلویه (بخش دشمن زیاری )توسط این موسسه اهدا شد.

رحیمی هدف از این برنامه را کمک و دلگرمی نوجوانان نیازمند و بی سرپرست با توجه به بازگشایی مدارس ذکر کرد و بیان داشت:این برنامه بصورت آزمایشی برای اولین بار در شهرستان کهگیلویه اجرا و در این راستا نیازمند حمایت دیگر مسئولین شهرستانی و استانی هستیم.

مدیر موسسه مهر ایثار دهدشت بیان داشت :در صد هستیم تا در صورت جذب اعتبار و تامین هزینه ها در تمام بخش ها و شهرستانها در چهار مرحله خصوصا فصل امتحانات و ترم ها شروع امتحانات این برنامه را با کیفیت مناسب تر اجرا کنیم.

این مقام مسئول ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در اجرای این برنامه فرهنگی ،خواستار حضور خیرین و افراد فعال حوزه اجتماعی در طرح تامین لوازم تحصیل دانش آموزان و دانش جویان نیازمند شد .

 

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 16 مهر 1397 ساعت 10:59 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو