خانه اخبار ایران اخبار ورزش دبیر هیات تیراندازی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اعزام تیم های تفنگ و تپانچه بانوان به رقابتهای قهرمانی کشور

دبیر هیات تیراندازی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اعزام تیم های تفنگ و تپانچه بانوان به رقابتهای قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عالی منش دبیر هیات تیراندازی استان گفت :تیم تیراندازی بانوان برای شرکت در رقابتهای قهرمانی کشور عازم تهران محل برگزاری این مسابقات شد .

کرامت عالی منش با بیان این خبر افزود:مسابقات تیراندازی بانوان بزرگسال کشور به میزبانی استان تهران در محل سالن تیراندازی مجموعه آزادی تهران برگزار می شود.

عالی منش ادامه داد:این مسابقات از 16 لغایت 20 مهرماه در محل سالن تیراندازی فدراسیون و در ماده های تفتگ و تپانچه 10 متر با حضور تیزاندازانی از سراسر کشور برگزار می شود.

دبیر هیات تیراندازی استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از حضور تیم های بانوان استان در این رقابت خبر داد و بیان  داشت :تیم بانوان استان در ماده تفنگ بادی متشکل از زینب اتابک ،الهام نوروزیان و زهرا شجاعی و در ماده تپانچه با حضور مریم عوض پور ،آمنه حسینیان ،سمانه قناعتیان و اعظم فروزان در این رقابت شرکت می کنند.

برای تیم تیراندازی بانوان استان در این رقابت آرزوی موفقیت داریم.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 16 مهر 1397 ساعت 18:08 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو