خانه اخبار ایران اخبار ورزش پارسایی خبر داد: فراز بام خائیز دهدشت در هفته ی اول لیگ برتر میزبان کازرون است

پارسایی خبر داد: فراز بام خائیز دهدشت در هفته ی اول لیگ برتر میزبان کازرون است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی هندبال فراز بام خائیز دهدشت از میزبان این تیم در هفته ی اول دور رفت رقابتهای هندبال باشگاههای کشور خبر داد.

مجید پارسایی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

در هفته ی اول دور رفت مسابقات هندبال آقایان کشور تیم فراز بام خائیز دهدشت میزبان تیم نیروی زمینی کازرون است .

پارسایی افزود:این دیدار روز جمعه 20 مهر ماه و از ساعت 16 در سالن هندبال شهید باهنر شهر دهدشت برگزار می شود و طبق برنامه میزبان تیم قدرتمند نیروی زمینی کازرون خواهیم بود.

مدیر عامل هندبال فراز بام دهدشت ضمن تشکر ازحمایت های احمدی استاندار استان ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،فرماندار، هاشمی پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و کسانی که در توسعه ورزش شهرستان و استان تلاش می کنند از پخش مستقیم این دیدار از شبکه استانی وشبکه ورزش خبر داد و از افشارنیا مدیر کل صدا وسیمای مرکز استان و معاونین در پخش مستقیم این رویداد ورزشی تقدیر کرد .

پارسایی ضمن دعوت از عموم مردم ورزش دوست شهر دهدشت ضمن تماشا و تشویق تیم هندبال فراز بام دهدشت از توزیع جوایز ارزنده بین تماشاگران این دیدار خبر داد و تصریح کرد :با قید قرعه به تعدادی از تماشاگران مشتاق جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد .

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 18 مهر 1397 ساعت 11:27 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو