خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان از کلاس مربیکری درجه 3آمادگی جسمانی بانوان

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان از کلاس مربیکری درجه 3آمادگی جسمانی بانوان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از کلاس مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی بانوان در شهر یاسوج بازدید کرد .

در این بازدید که صبح پنج شنبه 19 مهرماه انجام شد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و جمعی از مسئولین اداره کل و هیات های همگانی شهرستانها با حضور در محل برگزاری این دوره با مدرس و شرکت کنندگان دیدار و گفتگو کردند .

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن تشکر از حضور مدیرکل و همراهان بیان داشت:

این دومین دوره مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی برگزار شده در سطح استان در مهرماه جاری است .

رهامی از حضور 24 نفر از بانوان شرکت کننده از شهراستان و استانهای فارس و اصفهان خبر داد و تصریح کرد :کلاس بعدی مربیگری در شهرستان کهگیلویه و در رشته ایروبیک برگزار خواهد شد و سعی خواهیم داشت تا پایان سال جاری شش کلاس دیگر در شهرهای استان برگزار کنیم .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از برگزاری این کلاس ،از اقدامات خوب هیات همگانی در ارتقای سطح دانش علمی مربیان تقدیر کرد و موفقیت هر هیات را توجه به اصل آموزش برشمرد.

علوی خواستار برگزاری کلاس ارتقای مر بیگری و داوری در استان شد و افزود:اولویت کار اصل اموزش در هیات ها فراموش شده و در این خصوص می بایست در برگزاری کلاس های ارتقای سطح دانش مربیان و داوران تلاش کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از نگاه دولت تدبیر و امید به ورزش بانوان و توجه به ورزش همگانی در بین احاد جامعه خبر داد و از مسئولین هیات های همگانی شهرستانها خواست در جهت ارتقای ورزش همگانی و شادابی مردم تلاش کنند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان بر موضوعیت برگزاری کلاسهای ارتقاء داوری و مربیکری و بالا بردن سطح دانش مربیان تاکید و تصریح کرد : تامین سلامتی و شادابی جامعه از وظایف دستگاه ورزش استان است و در این خصوص نیازمند نگاه همه دستگاههای اجرایی استان هستیم.

کلاس مربیگری درجه 3 امادگی جسمانی بانوان از 14 لغایت 19 مهرماه با مدرسی مریم فرامرزی در حال برگزاریست.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو