خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه از کلاس استاژکاراته در یاسوج

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه از کلاس استاژکاراته در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از کلاس استاژ کاراته در شهر یاسوج که با حضور سرمربی تیم ملی در حال برگزاریست بازدید کرد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از فعالیت ها و برنامه خوب و مدون این هیات در برگزاری کلاسهای آموزشی وتوجه به اصل آموزش تقدیر کرد و هیات کاراته را یکی از هیات های خوب و فعال و برنامه محور برشمرد .

علوی حضور مدرس و سرمربی تیم ملی کاراته کشور در این کلاس را باعث ایجاد انگیزه و ارتقای سطح دانش ورزشکاران و مربیان برشمرد و از توجه و نگاه فدراسیون در برگزاری این دوره تقدیر کرد.

رحیم محمود زاده رئیس هیات کاراته استان از نگاه فدراسیون و حمایت های علوی مدیر کل در برگزاری این دوره تقدیر کرد و هدف از برگزاری این کلاس را ارتقای سطح دانش علمی و عملی مربیان و ورزشکاران برشمرد .

دوره استاژ فنی کمیته کاراته در دو بخش آقایان وبانوان با حضور 80 نفر از ورزشکاران کاراته از شهرهای مختلف استان و 30 نفر از مربیان این رشته با حضور اکبر عبدالی سرمربی تیم ملی کاراته کشور بمدت یک روزه در شهر یاسوج صبح وعصر در دو بخش آقایان و بانوان در حال برگزاریست .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو