خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد :بازیکن ملی پوش استان با تیم ملی عازم رقابتهای قهرمانی آسیا می شود

رئیس هیات ناشنوایان کهگیلویه وبویراحمد :بازیکن ملی پوش استان با تیم ملی عازم رقابتهای قهرمانی آسیا می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پاریاد رئیس هیات ناشنوایان استان از حضور بازیکن تیم فوتسال ناشنوای استان در اردوی تیم ملی و اعزام به رقابتهای قهرمانی آسیا / اقیانوسیه خبر داد.

سردار پاریاد رئیس هیات ناشنوای استان با بیان این خبر درگفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :

اردوی نهایی و متصل به اعزام تیم ملی فوتسال بزرگسالان کشور جهت شرکت در سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا / اقیانوسیه در تهران در حال برگزاریست و از سوی فدراسیون ناشنوایان کشور ،اسماعیل دژه عضو تیم  فوتسال استان و تیم ملی به این اردو دعوت شده است .

پاریاد افزود:این اردو از 18 بهمن ماه لغایت 7اسفندماه در تهران کمپ تیم های ملی فدراسیون ناشنوایان کشور زیر نظر مربیان تیم ملی در حال برگزاریست .

رئیس هیات ناشنوایان استان ضمن ابراز خرسندی از حضور اسماعیل دژه بازیکن تیم ملی در این اردو اضافه کرد :این  آخرین اردوی تیم ملی ناشنوایان کشور قبل از اعزام به رقابتهای قهرمانی آسیا / اقیانوسیه است و امیدوارم تیم ملی در این رقابتها بتواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.

برای تیم ملی فوتسال بزرگسالان کشور و اسماعیل دژه در این رقابتها آرزوی موفقیت داریم .

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 13:50 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو