خانه اخبار ایران اخبار ورزش کلاس مربیگری سطح یک فوتسال بانوان ایران در یاسوج به پایان رسید

کلاس مربیگری سطح یک فوتسال بانوان ایران در یاسوج به پایان رسید

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور مدرس یاسوجی فدراسیون فوتبال کشور ،کلاس مربیگری سطح یک فوتسال بانوان در یاسوج برگزار شد .

در این دوره که از 23لغایت 28 اردیبهشت ماه و با شرکت 21 نفر از مربیان  و بازیکنان استانهای فارس ،اصفهان ،آذربایجان غربی ،چهارمحال  و بختیاری و کهگیلویه وبویراحمد بصورت تئوری و عملی برگزار شد ،شرکت کنندگان زیر نظر مهناز آشتیانی مدرس فدراسیون فوتبال کشور از استان کهگیلویه وبویراحمد با آخرین تکنیک های فردی وتاکتیک های تیمی فوتسال آشنا شدند.

مهناز آشتیانی ،مدرس این دوره و نایب رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ،ضمن تشکر از فدراسیون ،هیات فوتبال استان و مدیر کل ورزش و جوانان استان درحمایت و برگزاری این کلاس ،سطح کمی و کیفی و پتانسیل شرکت کنندگان این دوره را خوب توصیف و در خصوص موارد تدریس شده در این کلاس بیان داشت :

این کلاس در جهت ارتقای سطح دانش مربیان و بازیکنان فوتسال بانوان استان و کشور برگزار شد و در این دوره در خصوص تکنیک ،تاکتیک و سیستم های دفاعی و حمله در فوتسال آموزش های لازم بصورت تئوری و عملی به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

آشتیانی ادامه داد:در این کلاس در خصوص معیارهای انتخاب بازیکنان فوتسال ،فرایند مربیگری ،ویژگیهای رده های سنی ،سیر پیشرفت در تمرینات ،ویژگیهای مربی موفق ، تاریخچه فوتسال ،تکنیک های فوتسال ،پاس ،دربیلینگ ،شوت ،حمل توپ و کنترل و سیستم های فوتسال آموزش های لازم به شرکت کنندگان ارائه شد .

مدرس این دوره افزود:این دوره به مدت یک هفته بصورت تئوری و عملی در سالن آمفی تئاتر اداره کل و سالن هندبال مجموعه دولت آباد برگزار و در پایان ازشرکت کنندگان امتحانات تئوری و عملی بعمل آمد .

نایب رئیس هیات فوتبال از آموزش قوانین داوری فوتسال در این دوره خبر و تصریح کرد:

در این دوره توسط مهدی صفایی رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان قوانین و مقرارات داوری فوتسال به شرکت کنندگان اموزش داده شد .

وی برگزاری این دوره را زمینه ارتقای رشد و شکوفایی بازیکنان و بانوان دانست و از برگزاری دوره های مربیگری و داوری در آینده نزدیک در بخش بانوان خبر داد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو