خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: سه رشته جدید در هیات استان راه اندازی می شود/ تجلیل هیات اسکیت از علوی مدیر کل

رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: سه رشته جدید در هیات استان راه اندازی می شود/ تجلیل هیات اسکیت از علوی مدیر کل

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،بهرامی رئیس هیات اسکیت کهیگلویه وبویراحمد در نشست با علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان از راه اندازی سه رشته جدید در این هیات خبر  داد و از حمایت های مدیر کل در توسعه زیر ساخت های عمرانی و فرهنگی رشته اسکیت تقدیر کرد.

نشست اعضای هیات اسکیت استان با علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

احسان بهرامی رئیس هیات اسکیت استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل در توسعه زیر ساخت های این رشته در استان و شهرستانها ،خواستار نگاه ویژه به رشته اسکیت در استان شد .

بهرامی بر ایجاد فضای مناسب برای این رشته در شهر یاسوج تاکید و از حضور ویدا پیره ورزشکار این رشته در اردوی تیم ملی جهت اعزام به رقابتهای جهانی اسپانیا خبر داد.

رئیس هیات اسکیت استان از راه اندازی رشته های جدید "بورد، هاکی و فری استایل در هیات اسکیت استان درآینده نزدیک خبر داد و اظهار داشت :برای خرید تجهیزات و وسایل هیات به 30 میلیون تومان اعتبار نیاز می باشد .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از تلاش و پیگیریهای هیات در توسعه زیر ساخت های عمرانی ، فرهنگی و ورزشی این رشته تقدیر و از حمایت مادی و معنوی ورزش و جوانان از ملی پوشان اسکیت استان خبر داد.

سید محمد تقی علوی از برگزاری نشست با شهرد ار یاسوج در آینده نزدیک در خصوص حل مشکل زمین و پیست اسکیت خبر و اظهار امیدواری کرد از محل اعتبارات سال 98 مشکل خرید تجهیزات هیات مرتفع شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از ایجاد و راه اندازی صندوق حمایت از قهرمانان و ملی پوشان ورزش استان خبر و بیان داشت:با پیگیری انجام شده سعی خواهیم داشت از خیرین ورزشی درجهت حمایت از ملی پوشان استفاده کنیم.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برنامه ریزی در ایجاد مجموعه ورزشی و احداث پیست اسکیت در شهر یاسوج سخن گفت و نبود زمین مناسب را عامل تاخیر در ایجاد این مجموعه ذکرو خواستار حمایت شورای اسلامی و شهر دار یاسوج شد .

در این نشست به پاس حمایت های مادی و معنوی علوی از هیات اسکیت استان و ملی پوشان لوح سپاس و تندیسی مزین به کلام قرآنی به رسم یاد بود به مدیر کل ورزش و جوانان استان اهدا شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو