خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان استان خبر داد:تقدیر سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از رئیس هیات همگانی استان

مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان استان خبر داد:تقدیر سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از رئیس هیات همگانی استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مدیر اداره روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از تقدیر سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری وقوع جرم دادگستری استان از رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان خبر داد.

آرمان حاتمی ،مدیر اداره روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر ،ضمن تبریک به رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان گفت:در لوح سپاس معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان که به امضای سید عیسی حسنی رسیده آمده است:

لوح سپاس

قوه قضائیه دارای ارزش ،احترام و جایگاه والایی در نظام اسلامی و جامعه بشری است . اعتباری که شیهد مظلوم آیت الله دکتر بهشتی ،اولین مسئول دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران با اهدای خون پاکش تضمین نمود.

رئیس محترم هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد

برادر ارزشمند جناب آقای محمد علی رهامی

باسلام و حمد خداوند سبحان

در گذر از چهل سالگی عمر با برکت انقلاب اسلامی و در آستانه ورود به میدان های بزرگ جهانی نیازمند پشتکار مسئولان و دلسوز  و صاحب اندیشه هستیم. در این راستا ،همکاری صمیمانه و صادقانه جنابعالی را در ارتقاء و ضعیت آگاهی های حقوقی و قضایی جامعه ارج می نهیم و از تلاش چشمگیر شما در پیگیری و مشارکت در برنامه های فرهنگی دادگستری کل استان تقدیر می نماییم .

این لوح سپاس در آئینی در محل اداره کل ورزش و جوانان استان توسط علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان به نمایندگی از معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان به محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان اهدا شد .

سید عیسی حسنی

سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم

دادگستری کل استان کهگیلویه وبویراحمد

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 07 خرداد 1398 ساعت 09:40 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو