خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد:حال ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد خوب است/ حمایت وزیر ورزش و جوانان و استاندار از ورزش کهگیلویه وبویراحمد

علوی خبر داد:حال ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد خوب است/ حمایت وزیر ورزش و جوانان و استاندار از ورزش کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه مجمع انتخابات هیات بیماران خاص و پیوند اعضا گفت:حال ورزش کهگیلویه وبویراحمد خوب است واین مهم در سایه حمایت های سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ،احمدی استاندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی میسر شده است.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد که در مجمع انتخایات هیات بیماران خاص و پیوند اعضا استان سخن میگفت ،ضمن تسلیت شهادت حضرت علی(ع) و تشکر از حضور اعضاء مجمع انتخابات این هیات گفت :اقدامات خوب در این هیات انجام شده که جای تقدیر دارد ،می بایست با برنامه ریزی و حمایت از ورزشکاران در جهت کسب سکوهای قهرمانی تلاش کرد.
علوی افزود:حال ورزش استان خوب است و این مهم در سایه حمایت های سلطانی فر وزیرورزش و جوانان کشور ،استاندار استان و شورای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی میسر شده و جای تقدیر دارد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از تلاشهای کارکنان استان و شهرستانها ،هیات های استانی و شهرستانی و اهتمام جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان در کسب سکوهای قهرمانی و ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در سال گذشته تقدیر کرد.
مدیر ارشد ورزش کهگیلویه وبویراحمد از هدف گذاری دستگاه ورزش در المپیک  2020 و المپیک 2022 جوانان خبر  و بیان داشت: تلاش خواهیم کرد با ممارست و تلاش جامعه ورزش و قهرمان استان ،ورزشکاران ملی پوشی از کهگیلویه وبویراحمد در تیم های اعزامی به این رویدادهای بزرگ داشته باشیم و در این راستا چشم انداز حمایت مادی و معنوی مسئولین استانی و کشوری خواهیم بود.
وی از روند خدمات و اقدامات سالهای گذشته هیات در برگزاری مسابقات ،اعزام به رقابتها و کسب سکوهای قهرمانی ابراز رضایت کرد و اظهار داشت:ورزشکاران این هیات از پتانسیل و ظرفیت های بالقوه ای برخورد می باشند و امیداریم با تلاش در سال جاری شاهد ارتقای رشته های هیات بیماران خاص در کشور باشیم .
علوی از انعقاد تفاهمنامه اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضا در آینده نزدیک خبر و تصریح کرد:باید دست در دست هم برای توسعه ورزش استان تلاش کرد .
این مقام مسئول در ورزش کهگیلویه وبویراحمد خواستار تعامل هیات های استانی با هیات بیماران خاص شد و ضمن تاکید بر توسعه زیر ساخت های عمرانی و فرهنگی ورزش کهگیلویه وبویراحمد ،از حمایت مادی و معنوی و نگاه ویژه سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کشور در ارتقای ورزش استان ،احمدی استاندار استان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که باعث اتفاقات خوبی در ورزش استان شده تقدیر کرد.     


 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو