خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام دعوت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برای حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان استان در راهپیمایی روز جهانی قدس

پیام دعوت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برای حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان استان در راهپیمایی روز جهانی قدس

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری  و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی از جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان و عموم مردم استان، برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این پیام اظهار داشت: امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند .
متن کامل پیام مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس میراث گران ‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌ ایشان به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی در مقابل زورگویان عرصه جهانی است .
آن امام عزیزی که منطقش این بود: تا کفر و شرک هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم. صهیونیست غاصب باید بداند نظام جمهوری اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و دولت غاصب اسرائیل را محکوم می‌کند.
معمار کبیر انقلاب می فرمایند "من از عموم مسلمانان جهان و دولت‌های اسلامی می‌خواهم که برای کوتاه کردن دست این غاصب و پشتیبانان آن،‌ به هم بپیوندند و جمیع مسلمانان جهان را دعوت می‌کنم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که می‌‌تواند تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین نیز باشد، به عنوان ‘روز قدس’ انتخاب و طی مراسمی همبستگی بین‌المللی مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین اعلام نمایند. ازخداوند متعال پیروزی مسلمانان را بر اهل کفر خواستارم"
امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس با توجه به شرایط بین المللی و درگیری های منطقه ای که متاسفانه بین خود مسلمانان است؛  بیشتر از همیشه می باشد و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل در کنار همدیگر و با وحدت و تمسک به مبانی وحدت بخش اسلام عزیز به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند .
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف و شهیدپرور  و ولایتمدار استان کهگیلویه وبویراحمد، به نمایندگی از جامعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از تمام  کارکنان ،روسا و نایب رئیسان هیات های ورزشی استان و شهرستانها ،مربیان ،داوران و پیشکسوتان و دبیران سازمان های مردم نهاد استان که دل در گرو عزت و سربلندی ملت و کشور اسلامی ایران دارند؛ برای حضور با شکوه در این مراسم دشمن شکن دعوت می کنم تا بار دیگر با فریاد الله‌اکبر و ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، همنوا با همه مردم ایران اسلامی، نابودی استکبار را از درگاه حضرت احدیت مسئلت نمائیم.
بی تردید حضور پرشور و گسترده  جامعه ورزش و جوانان استان و آحاد مردم مومن، روزه دار، پارسا، انقلابی و ولایت مدار استان همراه با هم میهنان فهیم و انقلابی و ملت‌های مسلمان و مردم آزاداندیش جهان در راهپیمایی عظیم روز قدس مرهمی بر دردها و آلام ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و گامی بلند برای خنثی‌سازی توطئه‌های اخیر، تفرقه و اختلاف‌افکنی بین مسلمانان و تحقق آرمان آزادی و رهایی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیست خواهد بود ان‌شاالله.

سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو