خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی خبر داد: راهیابی چهار تیم به مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان در یاسوج

رهامی خبر داد: راهیابی چهار تیم به مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات ورزشهای همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری چهار دیدار مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان در یاسوج خبر داد.

محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت:مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات در شهر یاسوج با برگزاری چهار دیدار برگزار شد و تیم های علوم پزشکی استان ،تامین اجتماعی ،بانک ملی و آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد با برتری برابر حریفان راهی مرحله بعدی این مسابقات شدند.

رهامی افزود:در اولین بازی شب گذشته دو تیم علوم پزشکی استان و آتش نشانی به مصاف هم رفتند که در پایان تیم علوم پزشکی با نتیجه 6بر2 حریف خود را شکست داد .

رئیس هیات ورزش های همگانی استان ادامه داد:در دومین دیدار برگزار شده دو تیم تامین اجتماعی و آب و فاضلاب به مصاف هم رفتند که در پایان تیم تامین اجتماعی با نتیجه 3بر2 تیم آب و فاضلاب را شکست داد و حریف تیم دانشگاه علوم پزشکی استان شد.

این مقام مسئول در هیات ورزش های همگانی استان اظهار داشت:در سومین بازی نیز دو تیم بانک ملی و آموزش و پرورش مارگون به مصاف هم رفتند که در پایان تیم بانک ملی با نتیجه 3بر2 از سد تیم مدعی آموزش و پرورش مارگون گذشت .

وی در ادامه ضمن تشکر از حضور نیروهای امدادی اورژانس و آتش نشانی و عوامل برگزاری هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد از پیروزی تیم آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد مقابل تیم راه و شهرسازی خبر داد و تصریح کرد :در این بازی پر گل  و پرخورد تیم آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد با نتیجه 5بر2 تیم راه و شهرسازی را شکست داد و ضمن صعود به مرحله بعدی این رقابتها حریف تیم بانک ملی شد.

رهامی افزود:در دومین شب مرحله دوم این رقابتها امشب شنبه 11خرداد ماه چهار دیدار واز ساعت 21 در سالن نه دی برگزار می شود و طبق برنامه تیم های مرکز کارشناسان دادگستری با بهزیستی استان ،دانشگاه سما آزاد با شهرداری ،بانک مهر اقتصاد با آموزش و پرورش استان و مرکز شهید دامیده با آموزش و پرورش عشایر به مصاف هم میروند.

رقابت های فوتسال جام رمضان ادارات زیر نظر کمیته فوتسال هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد در حال برگزاریست .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو