خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات تنیس روی میز استان خبر داد: برترینهای رقابتهای تنیس روی میز گرامیداشت ماه رمضان مشخص شدند

رئیس هیات تنیس روی میز استان خبر داد: برترینهای رقابتهای تنیس روی میز گرامیداشت ماه رمضان مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری  و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز استان از برگزاری رقابتهای تنیس روی میز استان جام رمضان در یاسوج خبر داد.

پیمان خضوعی ،رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با حاتمی مسئول پایگاه خبری ورزش استان گفت :رقابتهای تنیس روی میز برترینهای استان گرامیداشت ماه مبارک رمضان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

خضوعی افزود:در این رقابت که با حضور 13 نفر از برترینهای این رشته در محل خانه تنیس روی میز یاسوج و بصورت دوره ای در چهار گروه برگزار شد ،از هر گروه دو نفر برتر راهی مرحله بعدی شدند و بصورت دو حذفی با هم رقابت کردند که پس از برگزاری 29 بازی ،مجتبی شهریورماه به مقام نخست رسید و فرید دوهنده و مهرداد موسوی دوم و سوم شدند.

رئیس هیات تنیس روی میز استان ضمن تشکر از حضور تنیس بازان برتر استان در این رقابتها ،از برگزاری رقابتهای دسته یک برترینهای استان خبر داد و تصریح کرد :سعی خواهیم داشت با حمایت مسئولین و تلاش ورزشکاران ،رشته تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد را به جایگاه اصلی خود  در کشور برسانیم .

وی از برگزاری لیگ تنیس روی میز استان در آینده نزدیک خبر داد و افزود:سعی خواهیم داشت تا با توسعه زیر ساخت های این رشته در شهرهای استان زمینه رشد و شکوفایی این رشته را مهیا سازیم.

پیمان خضوعی از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و معاونین در ارتقای این رشته تقدیر و اظهار امیدواری کرد با حمایت ورزش و جوانان استان روزهای خوبی در این انتظار رشته تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد خواهد بود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو