خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی : توسعه زیر ساخت های ورزش بانوان از اولویت های دستگاه ورزش است و این امر در سایه حمایت های وزیر ورزش و جوانان کشور میسر خواهد شد

علوی : توسعه زیر ساخت های ورزش بانوان از اولویت های دستگاه ورزش است و این امر در سایه حمایت های وزیر ورزش و جوانان کشور میسر خواهد شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت : توسعه زیر ساخت های ورزش بانوان از اولویت های دستگاه ورزش است و این مهم در سایه حمایت های وزارت ورزش و جوانان میسر خواهد شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری ورزش و جوانان استان با بیان اینکه ورزش عامل مهمی در بازدارندگی آسیب‌های اجتماعی است افزود:جمله معروف امام خمینی (ره) در مورد ورزش و ورزشکار به دلیل ماهیت اثرگذار ورزش در جامعه است.

وی با تحسین کارکنان اداره کل ورزش و جوانان به خاطر توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان گفت: توسعه سخت افزاری ورزش در کنار تنوع اقلیمی استان و امکانات جانبی نظیر توسعه حمل و نقل هوایی و ریلی می‌تواند استان کهگیلویه وبویراحمد را به عنوان یک قطب مهم دربرگزاری مسابقات و اردوهای مختلف ورزشی مطرح و عاملی برای توسعه گردشگری ورزشی باشد.

علوی ، توجه به ورزش قهرمانی در کنار توسعه ورزش همگانی را یک نیاز جدی برای استان دانست و با بیان اینکه امروز حضور نماینده ای از استان در لیگ یک یا برتر فوتبال به یک دغدغه عمومی تبدیل شده گفت: با وجود زیرساخت هایی نظیر ورزشگاه 15هزار نفری شهر یاسوج و اشتیاق گسترده مردم برای حضور نماینده فوتبال استان در لیگ های یک و برتر باید یک عزم جدی و عمومی برای تحقق این خواسته در استان شکل بگیرد.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به خاطرات خوب مردم یاسوج و دوستداران ورزش فوتبال از تیم‌ فوتبال شهرداری یاسوج  در لیگ یک کشور گفت:تیم فوتبال شهرداری یاسوج با بازیهای درخشانی و حذف مدعیان در لیگ یک و جام حذفی بعنوان یکی از مدعیان خود نمایی میکرد و این مهم در خاطره همه مردم ماندگار است .

وی وجود یک تیم فوتبال در لیگ کشوری را عامل کنترل و مدیریت هیجان جوانان استان دانست و افزود:باید زمینه حضور بخش خصوصی در ورزش فوتبال فراهم شود.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در بخش دیگری از صحبت‌هایش توسعه ورزش بانوان را اتفاقی خوب در سطح استان دانست و گفت: توسعه زیر ساخت های ورزش بانوان از اولویت های دستگاه ورزش است و این امر در سایه حمایت های وزیر ورزش و جوانان کشور میسر خواهد شد .

علوی ، حضور بانوانی نظیر سحر ضیایی ،شبنم بهشت ،طاهره آذر پیوند و...در سطح اول ورزش بانوان کشور، ضمن ایجاد تغییر نگاه به حوزه بانوان، حکایت از نگاه دستگاه ورزش و جوانان به توانمندی بانوان استان و برنامه ریزی هیات های ورزش استان برای درخشش آنان در عرصه ورزشی دارد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو