خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی خبر داد :پایان رقابتهای فوتسال جام رمضان در یاسوج با قهرمانی تیم آموزش و پرورش استان /گچساران میزبان رقابتهای استانی کارکنان

رهامی خبر داد :پایان رقابتهای فوتسال جام رمضان در یاسوج با قهرمانی تیم آموزش و پرورش استان /گچساران میزبان رقابتهای استانی کارکنان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان از قهرمانی تیم اموزش و پرورش استان در رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان دریاسوج خبر داد.

محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر افزود :دیدار رده بندی و فینال رقابتهای فوتسال جام رمضان در یاسوج برگزار و تکلیف تیم های قهرمان این رقابتها مشخص شد.

رهامی ادامه داد:در شب پایانی رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان در یاسوج دو دید ار درسالن نه دی برگزار شد و این نتایج بدست آمد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اظهار داشت:در دیدار رد ه بندی این مسابقات دو تیم بانک ملی و بهزیستی به مصاف هم رفتند که در پایان تیم بانک ملی با برتری برابر تیم بهزیستی به مقام سوم دست یافت، بهزیستی چهارم شد.

وی از قهرمانی تیم فوتسال آموزش و پرورش استان خبر و تصریح کرد:در دیدار پایانی این مسابقات که با قضاوت ابراهیم نیکنام و پوریا افشاریان و با حضور علوی مدیر کل ،گودرزی معاون توسعه ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و معاونین ادارات آموزش و پرورش استان ،بانک ملی برگزار شد ،دو تیم آموزش و پرورش استان و تامین اجتماعی به مصاف هم رفتند که در پایان تیم آموزش و پرورش استان با برتری 4بر2 برابر تیم تامین اجتماعی عنوان قهرمانی این دوره از رقابتها را از آن خود کرد .

در مراسم اختتامیه این رقابتها به تیم های اول تا سوم این رقابت ها کاپ قهرمانی و هدایایی نقدی اهدا شد .

کا پ اخلاق این مسابقات به تیم بهزیستی اهدا شد ،هدایت رسم با 13 گل بعنوان آقای گل مسابقات انتخاب شد .

عرفان الهیاری بعنوان بهترین و فنی ترین بازیکن این دوره انتخاب شد و کاپ بازی جوانمردانه به تیم آب و فاضلاب اهدا شد.

همچنین در این مراسم به تیم های برتر رقابتهای والیبال بانوان ، نفرات برتر رقابتهای تنیس روی میز بانوان و آقایان گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی و رقابتهای دارت گرامیداشت ماه مبارک رمضان با  اهدا لوح و هدایایی نقدی تقدیر و تجلیل شد .

رقابتهای ورزشی گرامیداشت ماه مبارک رمضان در رشته های فوتسال آقایان ،تنیس روی میز بانوان و آقایان ،والیبال بانوان و دارت آقایان زیر نظر کمیته های ورزشی هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد برگزار شد .

رئیس هیات ورزش های همگانی استان در پایان ضمن تشکر از کلیه ادارات شرکت کننده در رقابتهای فوتسال جام رمضان در شهر یاسوج از برگزاری رقابتهای استانی فوتسال کارکنان استان در شهر گچساران با حضور تیمهای برتر رقابتهای فوتسال جام رمضان خبر بیان داشت :این رقابتها در مهرماه امسال برگزار و تیم قهرمان بعنوان نماینده استان در رقابتهای قهرمانی کارکنان کشور شرکت می کند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو