خانه اخبار ایران اخبار سیاسی رییس جمهور با صدور پیامی درگذشت حضرت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی ،نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

رییس جمهور با صدور پیامی درگذشت حضرت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی ،نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

متن پیام دکتر احمدی نژاد بدین شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
رحلت فقیه مجاهد و انقلابی حضرت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی موجب تاثر و تالم شدید اینجانب گردید .این اندوه بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم(عج) ، رهبر بزرگوار انقلاب ، حوزه های علمیه و ملت شریف ایران بویژه مردم مومن و انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد و بیت شریف ایشان تسلیت عرض می نمایم.
این عالم عالیقدر از جمله یاران مخلص و واقعی امام راحل و رهبری عزیز بودند که در سراسر عمر با برکت خویش منشاء برکات فراوانی برای نظام جمهوری اسلامی بوده و درهمه صحنه های انقلاب اسلامی و اقدامات انجام شده در مسیر خدمت رسانی به مردم ،حضور فعال و ثمر بخشی داشته و از آن حمایت و پشتیبانی کردند.
فقدان این روحانی جلیل الشان ضایعه بزرگی برای حوزه های علمیه و انقلاب است و خدمات ایشان در عرصه های مختلف سیاسی ،علمی و معنوی، هرگز از یادها فراموش نخواهد شد.
برای روح پاک آن فقید سعید درود می فرستم و علو درجات و محشور بودن با اجداد طاهرینش را از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو