خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان خبر داد: موفقیت داوران استان در آزمون تست آمادگی جسمانی /قضاوت داوران استان درلیگ های کشوری

رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان خبر داد: موفقیت داوران استان در آزمون تست آمادگی جسمانی /قضاوت داوران استان درلیگ های کشوری

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،صفایی رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان از موفقیت داوران فوتبال استان در تست امادگی جسمانی خبر داد و افزود:برابر سهیمه فدراسیون و کمیته دوران شاهد قضاوت و حضور داوران این استان در لیگ های کشوری خواهیم بود.

مهدی صفایی ،رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :با حضورایرج احمدی مسئول آمادگی جسمانی داوران فدراسیون و قاسم واحدی از داور ملی و ممتحن کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور تست آمادگی جسمانی داوران و کمک داوران فوتبال در یاسوج برگزار شد.

صفایی ادامه داد:در این آزمون 20 داور و 26کمک داور فوتبال استان از شهرهای استان حضور داشتند .

رئیس دپارتمان داوران فوتبال استان افزود:از مجموع 20 داورحاضر در این آزمون ،13نفر موفق به گذراندن تست آمادگی جسمانی شدند و از 26کمک داور، 16 نفر در این آزمون قبول شدند و توانستند آزمون های مربوطه را با موفقیت سپری کنند.

صفایی تصریح کرد:داورانی که در آزمون آمادگی جسمانی موفق بودند طبق سهیمه فدراسیون و با نظر کمیته و دپارتمان داوران هیات استان جهت قضاوت در لیگ های برتر ،یک ،دو و زیر گروه ها و ردههای سنی معرفی خواهند شد .

این مقام مسئول در دپارتمان داوران هیات فوتبال استان اظهار داشت:با توجه به تغییر قوانین داوری فوتبال ،انشالله با برنامه ریزی در یکی از شهرهای استان ،قوانین و مقرارات داوری به مربیان و سرپرستان آموزش داده خواهد شد.

مهدی صفایی ضمن تشکر از فدراسیون ،رئیس و دبیر هیات فوتبال استان و عواملی که در برگزاری دوره دانش افزایی و آزمون تست امادگی جسمانی داوران همکاری داشتند اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی و برگزاری کلاسهای توجیهی و آموزشی سعی در ارتقای دانش داوران استان خواهیم داشت و در این راستا نیازمند حمایت مسئولین استانی خواهیم بود.

اضافه می کنم سهیمه داوران استان در لیگ های امسال 7داور و 11 کمک داور می باشد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو