خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خواستار ارتقای ورزشکاران سازمان یافته و توجه به اصل آموزش در هیات پزشکی ورزشی شد

علوی خواستار ارتقای ورزشکاران سازمان یافته و توجه به اصل آموزش در هیات پزشکی ورزشی شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع سالیانه هیات پزشکی ورزشی استان که با حضور ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی کشور برگزارشد ، بر ارتقای ورزشکاران بیمه شده و توجه به اصل اموزش تاکید کرد.
با حضور رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی،علوی مدیر کل ،مجمع سالیانه هیات پزشکی ورزشی استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست ضمن تبریک میلاد امام هشتم و تشکر از حضور رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی کشور ،از تلاش رئیس و اعضای هیات پزشکی ورزشی استان در ارتقای بیمه ورزشکاران استان تقدیر کرد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان حضور سه ملی پوش استان در رقابتهای جهانی در تیرماه امسال را برگ زرینی از افتخارات ورزشکاران و قهرمان این استان ذکر و خواستار ارتقای سطح دانش مربیان ،داوران و به روز رسانی تجهیزات و سیستم های هیات پزشکی ورزشی استان در جهت کمک به مصدومین و حادثه دیدگان ورزشی شد .
مدیر کل ورزش و جوانان استان بر توجه به اصل آموزش در هیات و برگزاری کارگاههای آموزشی مبارزه با دوپینگ در باشگاهها تاکید و از تلاش رئیس و اعضای این هیات در توسعه زیرساخت های این رشته تقدیر کرد .
علوی از حضور پر رنگ قهرمانان و ملی پوشان استان در تیم های ملی سخن و ضمن تاکید بر تجهیز کلینگ فیزیوتراپی ،از رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی کشور خواست در جهت ارتقای تجهیزات و کمک در خرید یک باب ساختمان  برای هیات پزشکی ورزشی استان کمک و مساعدت کند.  

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو