خانه اخبار ایران اخبار ورزش تیم والیبال شهدای گمنام گچساران قهرمان جام آزادگان شد

تیم والیبال شهدای گمنام گچساران قهرمان جام آزادگان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رقابتهای والیبال جام آزادگان در یاسوج با قهرمانی تیم شهدای گمنام شهر گچساران به پایان رسید.

در این دوره از رقابتها 11 تیم حضور داشتند و با هم رقابت کردند.

در روز پایانی این رقابتها دو دیدار در سالن پوریای ولی اموزش و پرورش استان برگزار شد .

در دیدار اول دو تیم شهدای بابکان و امید بابکان برای تعیین سوم این مسابقات به مصاف هم رفتند که  در پایان تیم شهدای بابکان با نتیجه 3بر1 تیم امید بابکان را شکست داد و به مقام سوم رسید.

در دیدار پایانی و فینال نیز که با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی بین تیم های شهدای گمنام گچساران و امید گنجگان یاسوج برگزار شد ،تیم گچسارانی موفق شد با نتیجه 3بر2 ضمن غلبه بر تیم امید گنجگان ،به مقام اولی این دوره از رقابتها دست یابد.

در آنین اختتامیه این مسابقات که با حضور نظری معاونت سیاسی امنیتی استانداری و رئیس هیات والیبال استان ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،مدیر کل بیناد شهید استان ،فتاح محمدی ،محمود داربام مشاور استاندار ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد برگزار شد به تیم های اول تا سوم این دوره از رقابتها لوح و کاپ قهرمانی اهدا شد.

رقابت های والیبال جام آزادگان در گرامیداشت 26 مرداد ماه سالروز تاریخی ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با حضور 11 تیم از 23 خرداد ماه آغاز شد .

این مسابقات زیر نظر هیات والیبال استان و شهرستان بویراحمد  و با همکاری تربیت بدنی بنیاد شهید استان برگزار شد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو