خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور رئیس فدراسیون تیراندازی کشور سالن تیراندازی نیروی انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شد

با حضور رئیس فدراسیون تیراندازی کشور سالن تیراندازی نیروی انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،با حضور دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی ،سردار انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان سالن چهار خط تیرندازی نیروی انتظامی استان در یاسوج افتتاح شد .

در آئینی در شهر یاسوج سالن تیراندازی چهار خط نیروی انتظامی استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

این سالن تیراندازی در زمینی به مساحت 40 متر مربع با اعتباری 10 میلیون تومان ساخته شده و با افتتاح این مکان مشکل تمرین و مسابقات کادر نیروی انتظامی استان در دو بخش اسلحه و تپانچه مرتفع شد .

انصاری ،فرمانده نیروی انتظامی استان در این مراسم از حضور دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی کشور و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر و اظهار داشت :نیروی انتظامی نیازمند داشتن چنین مکانی برای تمرینات و مسابقات می باشد و استان و نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد بعنوان اولین و نادرترین نیروی نظامی کشور در افتتاح چنین مکانی ورزشی در کشور است.

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد ،17 مرداد ماه روز خبرنگار را تبریک گفت و از تعامل نیروی انتظامی با اصحاب رسانه خبر داد .

دادگر ،رئیس فدراسیون تیراندازی کشور ،از فرماندهی نیروی انتظامی استان در افتتاح و راه اندازی این سالن تقدیر کرد و گفت : در طرح همگانی کردن رشته تیراندازی در کشور ،300 هزار پایگاه تیراندازی بصورت رایگان از اول مهر ماه  به 200  هزار دانش آموز رشته تیراندازی را آموزش می دهند.

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 19 مرداد 1398 ساعت 09:20 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو