خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد : زیر ساخت ها در تیراندازی مهیا نیست / حمایت قاطع مدیر کل از هیات تیراندازی عامل رشد و ارتقای این رشته شده است

رئیس هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد : زیر ساخت ها در تیراندازی مهیا نیست / حمایت قاطع مدیر کل از هیات تیراندازی عامل رشد و ارتقای این رشته شده است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش ر وابط عمومی و پایگاه خبری  و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مومنی منش رئیس هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد در مجمع سالیانه این هیات که با حضور علوی مدیر کل و دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی کشور برگزار شد گفت :زیر ساخت های این رشته در استان مهیا نیست ، تلاش و حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان باعث رشد و شکوفایی ورزش تیراندازی استان شده است .

مجمع سالیانه هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد با حضور دادگر رئیس فدراسیون ،علوی مدیر کل ورش و جوانان استان و اعضای مجمع این هیات در یاسوج برگزار شد .

محمد مومنی منش ،رئیس هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد در این نشست که در محل سالن جلسات اطاق بارزگانی استان برگزار شد ،از پتانسیل موجود در این رشته سخن و افزود:کم و کاستیها نتواتست مانع رشد و شکوفایی و ارتقای این رشته در استان شود و در این راستا از حمایت علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان تقدیر می کنیم .

مومنی منیش رئیس هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد ،تحول و ارتقای این رشته در سه سال گذشته را مدیون تلاش ورزشکاران و حمایت های دستگاه ورزش و فدراسیون دانست و از نبود زیر ساخت ها در این رشته در استان ابراز گلایه کرد  و بیان داشت :تفنگ با خون و رگ این مردم آمیخته شده و نمی توان تفنگ را از دست این مردم گرفت .

رئیس هیات تیراندازی استان از کسب مقام نخست این رشته توسط جانبازان استان در رقابتهای قهرمانی کشور خبر و اظهار داشت : توانا ، بانوی تیرانداز استان جزو 10 نفر برتر بانوان تیرانداز کشوراست   و این نشان ازظرفیت و پتانسیل ورزشکار تیرانداز کهگیلویه وبویراحمدیست .

وی ،از توجه و حمایت علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون تقدیر و خواستار تخصیص اعتبار برای تجهیز کردن سالن جدید این هیات در شهر یاسوج شد.

رئیس هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد ،از نبود ورزشکار تیرانداز استان در تیم های ملی ابراز تاسف کرد و اظهار امیدواری کرد با بهره مندی از ظرفیت ها و پتانسیل ورزشکاران و حمایت فدراسیون ومسئولین استانی شاهد رشد وارتقای این رشته در کشور باشیم .

مومنی منش حضور دادگر ، حضور رئیس  فدراسیون تیراندازی کشور در استان را مایه مبهات و افتخار جامعه تیراندازی دانست و از برگزاری کارگاههای تخصصی داوری و مربیگری در استان خبر و از رئیس فدراسیون تیراندازی کشور خواست در تجهیز سالن جدید این هیات که توسط اداره کل به رشته تیراندازی اختصاص داده شده مساعدت و همکاری کند .

وی ،نبود تجهیزات، تفنگ را مهمترین مشکلات پیش رو این هیات در راه اندازی هیات های شهرستانها عنوان و تصریح کرد برای این مهم به 2میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

رئیس هیات تیراندازی استان از کمک 24میلیونی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان خبر و اظهار امیدواری کرد با استقاده از تمام ظرفیت  و پتانسیل موجود در آینده نزدیک شاهد حضور قهرمانی از این استان در تیم های ملی خواهیم بود.

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 19 مرداد 1398 ساعت 09:26 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو