خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان چرام خبرداد: برگزاری اولین دوره روانشناسی ورزشی با حضور استاد مطرح کشور در چرام

رئیس اداره ورزش و جوانان چرام خبرداد: برگزاری اولین دوره روانشناسی ورزشی با حضور استاد مطرح کشور در چرام

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام از برگزاری دوره آموزشی روانشناسی ورزشی در  این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام افزود:

یک دوره کارگاه آموزشی روانشناسی ورزشی با موضوعات روانشناسی مربیگری و مدیریت استرس در ورزش در شهرستان چرام برگزار شد .

محمدی ادامه داد: این دوره در سطح استان دومین و درشهرستان برای اولین بار با حضور عباس شجاعی فرمسئول آموزش اداره کل ورزش و جوانان و رش بهرامی نماینده هیات پزشکی ورزشی استان ، مربیان، پیشکسوتان ، هیات های ورزشی در سالن شبکه بهداشت چرام برگزار شد.
محمدی عنوان کرد: مدرس این دوره آموزشی رحمان اکبری از شهرستان بهمئی یکی از شش مدرس برتر کشوری در حوزه روانشناسی ورزشی بودند.
محمدی باتقدیرازهیات پزشکی ورزشی چرام گفت:باتلاش وکمک هیات پزشکی ورزشی چرام توانستیم چنین برنامه ای را در سطح شهرستان برای اولین باربرگزار کنیم  و سعی و تلاشمان بر این هست که انشاالله این روند برای برنامه های بعدی ادامه دار و تداوم بخش باشد .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام در پایان از حمایت های علوی مدیر کل ورزش جوانان، هیات پزشکی ورزش استان، شهرستان و مدیریت شبکه بهداشت جهت برگزاری این دوره تقدیر و تشکر ویژه کرد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو