خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پی رحلت آیت‌الله آمیر احمد تقوی

پیام تسلیت مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پی رحلت آیت‌الله آمیر احمد تقوی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تسلیت  مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پی رحلت آیت‌الله آمیر احمد تقوی

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی رحلت فقیه پارسا و عالِم ربانی آیت‌الله آ میر احمد تقوی را تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی رحلت فقیه پارسا و عالِم ربانی آیت‌الله آ میر احمد تقوی را تسلیت گفتند.
متن پیام سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به شرح ذیل می باشد :
بسم الله الرحمن الرحیم

انالله‌ و اناالیه‌ راجعون‌
با تأسف فراوان خبر رحلت عالِم ربانی و فقیه پارسا و پرهیزگار آیت ‌الله آقای آمیر احمد تقوی باعث تاسف و تاثر اینجانب و جامعه بزرگ ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد شد.

مقام علمی و پرورش شاگردان برجسته در کنار تقوا و اخلاص این عالم بزرگوار، وفاداری و تعهد انقلابی و اجتماعی، شخصیت جامعی از ایشان ساخته بود. سابقه‌ی مبارزاتی ایشان به پیش از انقلاب برمی گردد و خدمات انقلابی ایشان در تمام دوران مستمراً ادامه داشته است و در دوره‌های متعدد و متوالی این انقلاب یکی از ارکان مهمّ بوده‌اند. اینجانب درگذشت این عالم ربانی را به خاندان گرامی و فرزندان مکرّم و دیگر بازماندگان به خصوص شاگردان و دوستان ایشان و به عموم مردم عزیز و ولایت مدار و انقلابی استان و شهرستان کهگیلویه تسلیت عرض میکنم و مغفرت و رحمت الهی و علو درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت مینمایم.
روحش شاد / یادش گرامی
سید محمد تقی علوی
مدیر کل

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو