خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: افزایش کسب مقام توسط ورزشکاران در سال جاری / رصد برنامه ها و عملکرد هیات های ورزشی استان

علوی خبر داد: افزایش کسب مقام توسط ورزشکاران در سال جاری / رصد برنامه ها و عملکرد هیات های ورزشی استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

افزایش کسب مقام توسط ورزشکاران در سال جاری / رصد برنامه ها  و عملکرد هیات های ورزشی استان

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات ژیمناستیک استان از افزایش کسب مقام توسط ورزشکاران استان در سال جاری در رقابتهای قهرمانی کشور خبر و افزود:برنامه ها و عملکرد هیات های استانی و شهرستانی رصد می شود و با هیات های فاقد برنامه و عملکرد برخورد قانونی خواهد شد .
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد که در مجمع انتخابات هیات ژیمناستیک استان با حضور سلیمانی دبیر این فدراسیون سخن میگفت ،ضمن تبریک دهه ولایت و امامت و عید غدیر خم ،از فعالیت ، اقدامات و برنامه های منظم و خوب هیات ژیمناسیتک استان تقدیر و بیان داشت:حضور مربیان و داورانی پرتلاش و زحمتکش در کنار مدیریت خود رئیس و اعضای ، این هیات را به یکی از بهترین ، پرکارترین و فعالترین هیات های کهگیلویه وبویراحمد تبدل کرده است.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از افزایش کسب مقام های ورزشکاران استان در سال جاری در رقابتهای قهرمانی کشور خبر و ضمن تشکر از تلاش هیات های استانی و شهرستانی گفت :برنامه و عملکرد هیات ها توسط کارشناسان ورزش استان رصد می شود و بدون تعارف با هیات هیا ت فاقد برنامه و عملکرد برخورد می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان ،ظرفیت و پتانسیل ورزشکاران و مربیان و داوران هیات ژیمناستیک استان را خوب و مثبت ارزیابی کرد و خواستار تلاش مضاعف جامعه ژیمناستیک استان در ارتقاء این رشته در کشور شد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از حمایت های ریاست فدراسیون ژیمناستیک در توجه به زیر ساخت ها و ارتقاء سطح کمی و کیفی ورزشکاران و قهرمانان تقدیر و خواستار حمایت مادی و معنوی فدراسیون از این رشته در استان شد .
علوی ،بر تعامل بیشتر هیات با اداره کل و آموزش و پرورش استان تاکید و خواستار حضور جوانان و نوجوانان در بدنه هیات ژیمناستیک استان شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو