خانه اخبار ایران اخبار ورزش سلیمانی دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور : برگزاری لیگ باشگاههای خصوصی در کشور/ سالن های ژیمناستیک در کشور تجهیزات می شوند

سلیمانی دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور : برگزاری لیگ باشگاههای خصوصی در کشور/ سالن های ژیمناستیک در کشور تجهیزات می شوند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
برگزاری لیگ باشگاههای خصوصی در کشور/ سالن های ژیمناستیک در کشور تجهیزات می شوند

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،دبیر فدراسیون ژیمناسیتک کشور در یاسوج از برگزاری لیگ باشگاههای خصوصی ژیمناستیک در کشور خبر داد و گفت :سالن های ژیمناستیک کشور که فاقد امکانات باشند توسط فدراسیون تجهیز می شوند.
محسن سلیمانی ،دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور که در مجمع انتخابات این هیات در یاسوج سخن میگفت از تلاش و حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر و بیان داشت :بی شک حمایت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد باعث ارتقاء و اعتلای این رشته در استان و کشور شده است .
سلیمانی ،دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور از مدیریت و برنامه ریزی خوب محمدی رئیس هیات استان و رئیس منطقه 4 ژیمناستیک کشور تقدیر و از برگزاری لیگ باشگاهای خصوصی این رشته در کشور خبر داد.
دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور ،از اعزام ملی پوشان این فدراسیون به رقابتهای قهرمانی آسیا در ازبکستان و کسب 6مدال توسط ورزشکاران و ملی پوشان این فدراسیون در سال گذشته خبر داد.
وی ، تجهیز سالن های فاقد امکانات و تجهیزات رشته ژیمناستیک را یکی از برنامه های مهم فدراسیون ذکر و بیان داشت :بودجه فدراسیون در سال گذشته یک میلیارد و 700 میلیون تومان بوده است .
دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور حضور 206 هزار ورزشکار سازمان یافته در فدراسیون را یکی از رویکرد های مثبت این فدراسیون برشمرد و بیان داشت :وجود سالنی با امکانات و تجهیزات روز در استان می تواند زمینه میزبانی اردوی های تیم های ملی ژیمناستیک کشور باشد.
محسن سلیمانی ،برگزاری 17 مسابقه قهرمانی کشور ،برپایی 31 اردو ،حضور 8 داور بین المللی و 13 اعزام برون مرزی و آسیایی را از دیگر اقدامات مثبت این فدراسیون ذکر و تصریح کرد :هدف ما کسب سهمیه المیک است .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو