خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت خبر داد: باشت قهرمان مسابقات کاراته کهگیلویه و بویراحمد شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت خبر داد: باشت قهرمان مسابقات کاراته کهگیلویه و بویراحمد شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
باشت قهرمان مسابقات کاراته کهگیلویه و بویراحمد شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عسکری ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت گفت : باشت قهرمان مسابقات سبک آزاد کاراته استان کهگیلویه و بویراحمد شد.
مهدی عسکری ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت با بیان این خبر افزود:
این مسابقات با حضور شش شهرستان یاسوج دهدشت گچساران چرام بهمیی و باشت به میزبانی شهرستان باشت برای اولین بار با شرکت بیش از ۱۷۰ ورزشکارو مربی برگزار شد.
عسکری،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت از علوی مدیر کل ورزش جوانان، محمود زاده رییس هیات کاراته استان و مجموعه هیاتهای شهرستانی،ظفری رییس هیات کاراته شهرستان ،نظری رییس آموزش و پرورش روانگرد رییس اداره فنی و حرفه ای و همه ورزش دوستانی که در برگزاری این جشن نهایت همکاری را با اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت داشتنند تقدیر کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت با بیان این که این مسابقات با هدف استعدادیابی برگزار شده گفت:برای موفقیت درامراستعدادیابی شاید با ارزش ترین امر شناسایی خمیرمایه وراثتی و مهیا کردن محیط مناسب برای فرد مستعد است.
عسکری ابراز داشت: استعدادیابی از ضرورت‌های اصلی برای رسیدن به موفقیت در هر رشته ورزشی است و کشورهای پیشرفته جهان بر روی این مقوله سرمایه گذاری ویژه‌ای را انجام می‌دهند.
رئیس اداره ورزش باشت ادامه داد:ارزیابی و انتخاب مستعدین ورزشی از دیدگاه کارشناسان کار بسیار دشواری است و افرادی که در این زمینه شناخت نسبتا کافی دارند و در مسیر رشد و توسعه توانایی‌های ورزشی شناخت بالایی دارند، به خوبی متوجه این موضوع هستند که ظرفیت برتری در ورزش به ترکیبی از عوامل جسمانی، محیطی، روانی و عاطفی بستگی دارد.

عسکری عنوان کرد: با توجه به موضوع آمایش سرزمین میزبانی مسابقات ورزشی در سطح استان را با برنامه ریزی در اختیار بگیریم تا بتوانیم گامی موثر در پیشرفت و گسترش ورزش در شهرستان و استان برداریم که البته در این راه به کمک همه همشهریان و مسولین نیازمندیم

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو